Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pospolita małpa ruda

"stan po cięciu cesarskim" - gdzie w Warszawie honorują takie skierowanie

Polecane posty

Gość pospolita małpa ruda

właśnie mi wpisała gin prowadząca, ona nie jest z warszawy, musze szukac szpitala, poprzednie cc było rok i 7 m-cy temu jest 37tc+5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqoooiiioooppp
Jeżeli masz takie skierowanie od lekarza, to chyba powinni honorować wszędzie. Ale pewna nie jestem, tylko tak mi się wydaje. To w końcu skierowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
naczytałam się opinii m. in. tu na kafe, jak to lekarze są panami władcami na porodówce, albo jak sie kasa na operacje skonczy, to każa rodzic sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytałam o to i swoją ginekolog i do innego się zapisałam z całkiem innego szpitala i oboje stwierdzili że stan po cięciu nie jest warunkiem kolejnej cesarki i że o tym zadecyduje lekarz dyżurny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
ważko i co zamierzasz robic? idziesz na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
madalinskiego i woloska ten pierwszy na 100procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
na madal idz na konsultacje do dr adamowicza,to ordynator i on wydaje skierowanie przyjmowal w poniedzialki rano i byly do niego tlumy. mialam ciecie w 2 lata i 8 mies po pierwszym cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
o woloskiej powiedzial mi gin z boramedu,ktory tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
sprawdz blizne,cienka jest wskazaniem miesniaki macicy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że załatwie sobie zaświadczenie od ortopedy tak jak poradził pan doktor. Tego nie mogą zakwestionować. W życiu nie urodzę naturalnie takiego klocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
dziewczyny,dodaje temat do ulubionych.ide karmic Małą. potem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze na madalinskiego chonoruja skierowania na cc. Kolezanka miala skierowanie od gina, ktory tam nie pracuje i bez problemu jej zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
ewentualnie sprobujcie z tokofobia,na madal w szpitalu sa fajne psycholozki i mozna sie podobno z nimi porozumiec.mi sie udalo z cc ze wzgledu na stan po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
dr Tadeusz Issat,to od niego wiem o cc na woloskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
no ja jestem rok i 7 miesiecy po cc, wiec rok krócej niz Ty bylas blizna cieniutka, jakby żyłka taka narysowana nic nie mowila lekarka o jej grubosci itp moze isc na usg jeszcze w tym tyg do kgos kto pracuje w madalu lub mswia (prywtnie np) i gadac ze mnie ta blizna boli? albo juz nie wiem co a z tym adamowiczem sie jakos trzeba umawiac? czy łapac go na korytarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
tak,ja tez symulowalam bol w okolicy blizny :) chodzilam do dr mołczuna,przyjmowal w lux medzie na chmielnej i on wydal mi skierowanie.umowilam sie telefonicznie na madal na konsultacje u adamow.zadal mi pare pytan,w tym o powod 1 cc i powiedzialam,ze brak postepu porodu po 12 godz od odejcia wod czyli lalam wode plus mowilam o bolu blizny i o tym,ze jest cienka. molczun przyjmuje tez na madal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
kurcze, u mnie bylo polozenie poprzeczne jako powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
sorry,mam Mala przy piersi. moze idz na usg i spytaj do adamow.jest bardzo duzo osob wiec zadzwon rano do rejestracji i sie umow.Nie wiem jak teraz ale przyjmowal tylko w pon rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
u mnie tez,ale tego specjalnie nie powiedzialam.wersje ustalilam na korytarzu słuchajac opowiesci dziewczyn,ktorym udalo sie ustalic termin cc.wlasnie.na konsultacji u adamow. on ustali Ci termin cc.u mnie bylo w 39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
jezu mam stresaaaaa... nie mowic, ze dziecko bylo zle ulozone? lepiej brak postepu porodu? czy on komus odmowil?' a co zrobic, jak baba w rejestracji powe, ze nie ma miejsc./?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
odmawial,nie jest zwolennikiem cc z tego co wiem. mysle,ze nie bedziesz miala problemu bo podobno do 2 lat po cc tak jest.u mnie rocznikowo byly 2 lata i sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
wiesz,mi dziewczyny poradzily by nie mowic o ulozeniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
matko chyba zaraz oszaleje moja lekarka zrobi mi cc, ale u siebie - 40 km od warszawy :( jak sie nie uda zalatwic w wawie, to chyba nie mam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
rozumiem ,ja rodzilam tez sn i nigdy wiecej nikt mnie do tego nie namowi. Jesli nie dasz rade w szpitalu w Wwie to zgodz sie na cc poza Wwa. ale sprobuj z tym madal.Szpital polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
ok bede dzialac mam strasznie malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
a i podobno pisanie oswiadczenia,ze nie wyrazasz zgody na sn nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolita małpa ruda
mam wciaz nadzieje, ze rok i 7 miesiecy odstepu to jest jednak krotko... i nie beda ryzykowac, ze sie rozpruje... a co robic, gdyby mi nagle wody odeszly? brac skierowanie i sie kłocic czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
malo,dzialaj .Moge spytac sie w Wołominie jak chcesz bo jutro bede na wizycie u ordynatora z tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,8 po cc
1rok i 7 mies to jest krotko i raczej bez problemu ale nie jestem pewna. gdyby Ci odeszly wody to jedz ze skierowaniem na wołoska a jak tam bedzie nie,to na madalinskiego. przepraszam,ze pisze skrotami.mala na mnie wisi i mam reke zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×