Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dhsjkfhhdsfjkd

Jak nazwać taką relację?

Polecane posty

Gość dhsjkfhhdsfjkd

Poznałam chłopaka niedawno na imprezie, a właściwie takiej mini posiadówie u znajomego. Od tamtego czasu ze sobą piszemy, spotykamy się dość często. Są całuski, są przytulanki, raz nawet u niego spałam (tylko spałam, bez żadnego seksu, ale w jednym łóżku). Sam przyznał, że bardzo dobrze mu się ze mną rozmawia, przebywa, itp. I wczoraj przy okazji jakiegoś tematu wymsknęła mu się fraza 'w tym związku' , co szybko zaraz sprostował, mówiąc, że czegoś takiego między nami nie ma jeszcze. I wtedy nasunęła mi się refleksja na temat tego, co to w takim razie jest i jak to nazwać. Być może moje rozkminy związane są z tym, że mam 18 lat, on - 28. Więc ze mnie trochę taki gimbusek w porównaniu z nim, a on w tym wieku raczej nie będzie zadawał pytań prosto z mostu typu 'czy będziesz ze mną chodzić?'. I teraz nie wiem, czy jeśli to będzie trwać dłużej (tzn. więcej niż dotychczasowe 2 tygodnie), to mogę już stwierdzić, że z nim jestem? A jak to z mojej strony przerodzi się w coś głębszego, to mam z nim o tym porozmawiać, czy on sam to wyczuje? Bo jednak nie chcę wyjść na jakąś niecierpliwą desperatkę, nawet nie wiem jak miałabym zacząć taką rozmowę. :c +przyznam, że ja jestem dosyć zauroczona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×