Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paplająca

18stka!pomocy!danie hot!

Polecane posty

Gość paplająca

co podac późnym wieczorem mlodzieży? sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaka to ma byc impreza tzn.w jakim stylu. Sama wszystko przygotowujesz? Moze pizza na cieplo, tortilla, zapiekane skrzydelka z sosem czosnkowym, zapiekanka makaronowa, prazonki, bigos/bogracz w chlebkach lub bulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplająca
moja młodsza sis obchodzi,i ja bede obsługiwała czesc imprezy,potrzebuje pomysl zeby im cos podac juz poznym wieczorem cieplego probekm taki,ze oni widze jadaja głównie chipsy :) i bardzo malo urozmaicone dania.ciezko trafic w gust kilkunastu osób:O moze tylko barszczyk i paszteciki albo krokiety? albo cos a la strogonof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
coś, przy czym nie trzeba spędzać wieczora w kuchni, najlepiej coś, co można zrobić wcześniej, a przed podaniem tylko wrzucić do piekarnika, albo podgrzać duża lasagne, duża blacha pieczonych żeberek albo pałek kurczaka (do tego duża sałatka kartoflana na przykład) albo przygotować stos tortilli i podać osobno nadzienia - mocno przyprawione mięso w małych kawałkach, warzywa, sos i każdy będzie sobie zawijał - warzywa można pokroić wcześniej, sos też wcześniej przygotować, wystarczy tylko mięso podgrzać przed podaniem u mnie takie zawijasy zawsze się sprawdzały tortille, żeby było oszczędniej, można zrobić wcześniej samodzielnie, nie kupować gotowych - bardzo łatwo się je robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplająca
dzięki bardzo:D zdecydowanie rozmyslam nad czymś praktycznym:P no i wiem ze czesc nie jada wieprzowiny chocby,bo dla nich mieso to cycek kurzy:O Bardzo fajne pomysły:) jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
tortilla z mięsem kurczaka (w przyprawie typu gyros), sosem majonezowym, kapustą pekińską, pomidorem i papryką o rany, głodna się zrobiłam :D i do tego jeszcze kilka alternatywnych "wsadów", dla zabawy i dla wybrednych - jakiś ostry paprykowy sos, ostry ser żółty, może awokado itp. wiem, że z takimi tortillami jest zawsze dużo zabawy i nawet starsze towarzystwo lubi takie pomysły na stole dużo pojemników z dodatkami i każdy nakłada sobie tak, jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×