Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WKD

Depilacja stref intymnych

Polecane posty

Gość WKD

Witam. Zwracam się do szanownego grona z nurtującym mnie od zawsze pytaniem, czy kobiety ze wsi depilują się w strefie bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjonika
A czy kobiety z miasta mają pipę w poprzek a cycki zamienione z lewej na prawą? Wprawdzie jestem kobietą ze wsi, ale wiem kto tu totalną wiochę odwala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowne grono do WKD
kobiety ze wsi nie depilują tylko rwią rękami a cycki mają na plecach :O i pytanie do WKD: masz mniej zwojów ok kury czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKD
mjonika, odpowiadasz pytaniem na pytaniem - to raz. Nie pytałem o różnice anatomiczne, bo takich nie ma - to dwa. Moje pytanie dotyczyło kwestii związanej z dbaniem o siebie, obyczajowością itp. W sumie nie dziwię się czemu tak zareagowałaś - odpowiedź nasuwa się sama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKD
szanowne grono do WKD: "i pytanie do WKD: masz mniej zwojów ok kury czy więcej?" Cóż to by był za świat, w którym kury obsługiwałyby komputery. ;-) Ale wybaczam oburzenie, odpowiedź na moje pytanie w Twoim przypadku nasuwa się również jakby automatycznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKD
Na marginesie, Gdyby ktoś napisał na forum pytanie np o treści: "Czy mężczyźni z miasta mają błony między palcami" to założę się, że większość uśmiechnęłaby się tylko z tego niepoważnego pytania. A tak, od razu widać jak bardzo kompleks wsi tkwi w niektórych osobnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mieszkalam w miescie i sie golilam, potem wyprowadzilam sie na kilka lat na wies, wiec przestalam depilowac pipe, bo po co? Teraz od 9 lat znow mieszkam w miesicie i to wielkim, wiec az zrobilam sobie depilacje laserowa bo przeciez taka liczba mieszkancow to i zabieg powinien byc trwalszy....to oznacza przez nastepnych kilka lat nie moge wyprowadzic sie na wies :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKD
Niebiesko zieIona..!, dzięki za poprawę nastroju. :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×