Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frjgirdjgorjgo

co zrobić z ugotowaną pietruszką i marchewką z zupy?

Polecane posty

Gość frjgirdjgorjgo

Ugotowalam wlasnie czysty barszczyk, wiec nie pasuje wkrojenie tam tych warzyw. Sałatka jarzynowa z majonezem tez odpada, bo ie mam kukurydzy ani groszku. Co można zrobić z ugotowanych 4 marchewek i 2 pietruszek? Szkoda mi ich wyrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
a czy zawsze musi być w sałatce groszek i kukurydza ? ugotuj z 4 jajka do tego ogórek kiszony lub z octu może dogotuj z 4-5 ziemniaków i sałatka będzie jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berblaaaaaa
Ja zazwyczaj robie salatke jarzynowa bez groszku a kukurydzy nigdy nie dodaje. Czesto wykorzystuje w ten sposob warzywa z rosolu. Gotuje do tego kilka ziemniakow, kilka jajek, ogorek kiszony, cebulka, majonez i jest git salatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale heca :)
Nie no w sałatce musi byc kukurydza i ogórek konserwowy a kiszony powinien stanowić tylko 20% tego konserwowego powinna być pietrucha natka świeża i przyprawy takie jak cukier sól pieprz żeby sałatka była dobra. A tą zupę bez mięsa gotowałaś? Bo ja skolei rosołowe śmieci wykorzystuje do zrobienia mięsnych pierogów,dodaje tylko smarzonej cebulki a tak do miele seler pietruche gotowaną cebulę z rosołu i mięso razem doprawiając do smaku i dodaje tej cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
Z warzyw i miesa z rosolu robie paszteciki. Miele blenderem, dorzucam czosnku, przypraw i zawijam w ciasto (kruche lub francuskie). Ostatnio zrobilam w opcji full wypas, bo mialy w srodku jeszcze warstwe szpinaku z serem, a na wierzchu ser zolty i zygzak z papryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrinka
Zmiksować, dolać trochę bulionu i zrobić zupę-krem (można doprawić np. curry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×