Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie2585

mam ochote mu przetrzepac łeb!!!

Polecane posty

witam..mam problem..otoz jeden facet startowal do mnie,starał sie,zabiegał sie o moje względy i to juz w sumie pół roku..spotykaliśmy sie,przytulalismy sie do siebie,calował mnie,trzymalismy sie za rece chociaz nie bylismy razem a juz było blisko..dwa dni temu dowiedziałam sie z ten "mój" zaliczył moją znajomą..w ogole ona jest poj*bana,i tylko daje d*py i ogóle ona jak prostytutka a nawet i jest..jak sie dowiedziałam ze on ja zailczył to tak sie wkurzyłam..bo on najpierw o mnie sie stara i wszystko jest dobrze i jak sie spotykalismy to mowil zebym z nia sie nie zadawała bo to nie jest kolezanka dla mnie i takie tam..a pozniej po jakims czasie on sam do niej sie odzywa..ja myslałam ze zaraz mu chyba napisze!!!ja czasami z ta znajomą sie widziałam chociaz probowałam jej unikać ale to co dwa dni temu sama od niej sie dowiedziałam i jeszcze pokazywała mi esy to az sie we mnie zagotowało.jak myslicie co mam zrobic w tej sytuacji?? bo ja tak myslałam nad tym ze poczekam jak on pierwszy sie odezwie i wtedy ja go zaskocze i to juz bedzie koniec!! najlepsze jest to ze jemu zalezy tylko na jednym a on sam mi zapewniał ze nie jest takim napaleńcem i ze mu nie zalezy na jednym ale to co przeczytałam esy to juz naprawde mam tego dosyc.jak myslicie co mam zrobic?? moze macie jakies pomysły jak go tak zaskoczyc ze wiem wszystko itp.prosze napiszcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishaaaaaa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD :)
przespij sie z ta laska i po klopocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balanceddddddddddddddddd
pokazywała mi esy"====== masz 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balanceddddddddddddddddd skąd wiesz ze mam 15 lat?? nawet i kolo 30-stki tez tak samo pokazują i co?? lepiej to zostawie bez komentarza nie bede sie zniżać do waszego poziomu..A!! i jeszcze jedno!! czytajcie ze zrozumieniem!! i sto razy sie zastanowcie zanim cos napiszecie głupiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggrilll
kochana chyba mowimy o tych samych ludziach :D:D hahaha,identyko sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×