Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama i tata

DOBRY PEDIATRA WARSZAWA - MOKOTÓW

Polecane posty

Gość mama i tata

Jak w temacie, szukamy dobrego pediatry w Warszawie - Mokotów chociaż, nie musi koniecznie byc na terenie Mokotowa. Jesteśmy mobilni więc nie ma problemu z dojazdem. Może byc w ramach NFZ lecz nie musi, ważne by było dobry w swoim wachu, sympatyczny, rzetelny i obsługiwał wizyty domowe. Kogo polecacie, proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszka.pietruszka
moim zdaniem dr Wojciech Feleszko jest niezastąpiony, chodzę do niego z Wojtusiem od 2 lat zawsze pozytywnie nastawiony, słuchający, ma kompleksowe podejście. Przyjmuje prywatnie w przychodni Prosen (Wola) , ale jeśli jesteście mobilnie to nie powinno być źle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się skontaktować z City Clinic - www.cityclinic.pl Mają pediatrów, urologów, alergologów, stomatologów...jest trochę tych specjalizacji w ofercie. Synowi zakładają właśnie aparat stały, ja chodzę tu do dentysty, a córka do ginekologa – także mogę powiedzieć, że to nasza rodzinna placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowych lekarzy mają w centrum City Clinic. Może za wszystkich to nie mogę ręczyć, ale jeśli chodzi o pediatrów to mogę polecić. Duża wiedza, doświadczenie wyniesione z pracy w szpitalach w Polsce i za granicą. Człowiek ma tutaj poczucie, że oddaje dziecko w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasadsda

A na Wilanowie znacie jakiegoś dobrego pediatrę? Najlepiej kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda92912

dr Kubus z MedLobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja z córką chodzę zawsze prywatnie do Wilmedu na Wilanowie do dr Anny Cichoń. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Córka ją lubi i w ogóle nie boi się wizyt w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×