Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Coli

Pierwsza miłość

Polecane posty

Gość Coli

Hej, mam 17 lat i miesiąc temu rozstałam sie z moim chłopakiem. Byłam z nim 3 lata. Kochal mnie bardzo.. był czuły poprostu nigdy bym nie pomyślała że może mnie zostawić. Wyjechał na kolonie na wakacje.. odzywal sie przez tydzien a drugi nagle przestał. Wrócil i napisał(nie chciał sie spotkac) w skrócie ze chce urwac kontakt. Nie mogłam się z tym pogodzić naprawde bardzo to przeżyłam nie widziałam sensu w czym kolwiek... Pisalam z nim raz na jakis czas, mówil za kazdym razem ze teskni za mna ze zaluje i ze kocha... na 2 tyg urwał sie kontakt. W szkole mnie olewał.. wreszcie napisał ze zawsze bedzie mnie kochał i nigdy nie przestanie i ze chce byc tylko ze mna a jak sie to nie uda to z zadna nie bedzie... nie napisal tego wprost. Widac po nim ze cos jest nie tak...Jak mu na mnie zalezy to czemu mnie tak olewa? Jeszzce okłamał mnie raz zapomniałam dodac co do tych wakacji... Chciałabym z nim pogadac strasznie za nim tesknie. Koleżanki mowia ze powinnam znaleźć sobie innego i zapomniec... :(( nie wiem co mam robic... pomóżcie. Jestem załamana całą to sytuacja.;// Coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×