Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_skarpeta

jak namówić męża na wizytę u dentysty?

Polecane posty

hykl, ja pijam tylko kawę bez cukru i 2 l wody min dziennie. on też nie słodzi. dzieci nie mamy - jesteśmy za zdrowym jedzeniem, mąki pełnoziarniste, kasze, praktycznie nic smażonego. jak kotleta to z patelni grillowej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KON I EC
CHEC MIECIA ZDROWYCH ZEBÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
mnie w dzieinstwie pojono kolorowaymi napojami i kupnymi sokami - no i karmiono slodyczami- me zeby i zdrowie do dzis to odczuwaja-dlatego takich rodziców i dizadkow-powinno sie torturowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
skarpeto - widze z e sie dobrz e odzywiacie -ja podobnie -ale co sie zeby zrujnowało w dzieicnstwie przez glupote rodziców idziadkow- to chyba tylko super drogie zabiegi dentystyczn emoga naprawic-ale kasy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam słabe zęby genetycznie, ale ja latam do dentysty co chwila. wstyd by mi było otworzyć i błyszczeć próchnicą przed klientami. on nie ma do czynienia z typowymi klientami w pracy więc buzi nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
mleczaki z prochnica powoduja ze stale zeby tez wyrosna zprochnica- ci pierdoleni debile co ciagna dzieci do cukierni , wpychaja slodycze do ust i daja w prezencie - armagiedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hykl - ale ja nie wymagam od niego żeby tysiące ładował w zęby, żeby je prostował i wybielał. chcę by tylko poszedł te dziury zaplombować. chyba pogadam z teściową, żeby ona go jeszcze zaczęła "indoktrynować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się z tym zgadzam. mam koleżankę, która swoje dziecko karmi przegotowaną wodą, a nie żadnymi kubusiami pełnymi cukru. mala jest nauczona pić wodę od najmłodszych miesięcy życia. da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdfjfd
Należy też zasygnalizować że bardzo dużą rolę w stanie zębów grają bakterie kałowe dostałe się do ust po wzięciu do nich penisa który chwilę wcześniej był w pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
no wlasnie -jak sie ma madrych rodziców co dnbaja o zeby dziecka to jest super- ale to rodzice i dziadkowie -pierdolon e scierwa gówna szkodniki- sypia cukier do herbaty zamist uczyc ze mozna pic gorzka- a owoce same w sobie sa słsdkie -a debile podaja je z cukrem i sm ietana i ładuja sporo cukru do domowych kompotów- te domow edzemiki i tp sa takze zacukrowane ze hohoh- ja jem chleb tylko zmaslem -zero miodu , dzemow , nutelli -gówno totaln e-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
wg dentystow najbardziej szkodliwe dla zebow so produkty co dlugo stykaja sie z ich powierchnia- lizaki, batony , czekolada ,landrynki , cukierki zwlaszcza -krówki i toffi -a pierdolon e ścierwa paśa tym dzieci i wnuki-udowodniono ze u dzieci mającychh zdrowe zeby prochnic a pojawia sie po 6 tygodnaich spożywania jednego cukierka dziennie - a ja ich jadlam jako dziecko mnostwo -teraz gorycz w e mnie kipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
twojemu męzowi to przeciez mamusia zrujnowala zeby juz w dzieicinstwie -i on to odczuwa -ja identico-a mozna bylo tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
pasiono mnie slodyczami odkąd apmietam - i zeby cierpia mi do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
jak ktos daje dzieciom i wnukom slodkie żarcie i picie i czipsy tez- to powinno mu sie wydłubać oczy łyżeczką, wyrwac paznokcie i i ciąc zywcem nożem -za ruine zdrowia i urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hykla
rozumiem, ze jestes rozgoryczona, ale juz troszke przystopuj, bo rozwalasz temat swoimi zalami :D co sie stalo, to sie nie odstanie, przynajmniej .dbaj teraz o zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
jest ksiązka -Sugar blues-zniewoleni przez cukier-on a swiatnie opisuje jak cukier organizm rujnuje -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
przeciez to rodzic e i dizadkowie dajaslodkoscii lub kase na nie -weic to oni sa pierdolonymi gównami śmioeciami scierwami i szkodnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd na diecie ograniczyłam cukier w znaczenych ilościach - od razu lepiej się czuje. nie mam już hiperglikemii. chyba że jadę do teściowej, jej jedzenie mi zdecydowanie nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
ja nie sole i nie slodz e niczym i niczego -te kretynki co robia domowe wypieki dla dzieci i wnusiow-powinny byc cięte piła tarczową i byc jedzone żywcem przez szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
ci rodzic ei dziadkowie co zęby i zdrowie dzieicom rujnuja powinni zdychac w mekach -lezec , kwiczec i robic pod siebie i żeby szczury chodzily po nich i wyjadały im oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
kanalie gady ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
wiesz - no mnie wkurwia z e mam przez ich glupote zjeban e zeby a mozna bylo tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykl
dlatego rodzic ei dziadkowie nigdy nie byli i ie sa dla mnie autorytetami-jka ktos daje dzieciom i wnukom cos slodkiego -poza naturalnymi owocami(tez nie mozna jesc za duzo bo mają duzo cukru i kalorii) -ten jest gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×