Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wOjO

pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Czy można podniecić lub doprowadzić dziewczynę do orgazmu bez robienia czegokolwiek tzn. nie dotykając jej ;d np. szeptać miłe słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuusia
Gwałtownie podejdź do kobiety, bez dotykania. Szepnij, że podniecają Cię jej piękne piersi i pupcia. Później muskaj ją delikatnie ustami w szyjkę, spójrz w oczy, powolnym ruchem zbliżaj się do warg i pocałuj. Jak Cię nie obejmie lub coś to usiądź i zobacz jej reakcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wiem ale wtedy dotykasz taką sobę a tak bez dotyku? wg czy jakaś dziewczyna jest w stanie oprzeć się delikatnym pocałunkom w szyję? w moim przypadku wszystkie podobne akcje z pocałunkami kończyły się seksem więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesie_nna
Oczywiście, ze można. W kamasutrze jest taka poyzcja, w ktorej to kochankowie siedza na przeciw siebie i tylko patrza sobie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę może jakaś dziewczyna udowodni mi tona cyberku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegastalin
chyba musiała by być to 20 letnia dziewica wyposzczona bez chłopaka po filmie erotycznym w saunie i po daniu sobie w żyłę w tedy odleci od tupnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starywyjadacz
oczywiście że można wyjmij platynową kartę i szepnij że nie masz limitów i żeby sobie kupiła co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś o jakichś badaniach na temat orgazmu kobiecego - podczas tych badań okazało się, ze są kobiety, które potrafią doprowadzić się do orgazmu jedynie WYOBRAŻAJĄC sobie seks, ale potrafi to - i tu nie jestem pewna- albo jedna kobieta na tysiąc, albo jedna na dziesięć tysięcy. W każdym razie jest to bardzo rzadka umiejętnośc ;) Inne niestety potrzebują dotyku w odpowiednich miejscach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×