Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Mintaj w kostce - jak przyrządzić?

Polecane posty

Gość harmid

Mam mintaja w kostce i nie bardzo wiem co z nim zrobić. Nie chcę smażyć, tylko upieć, ale nie znam ciekawego przepisu. Może doradzicie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to wogóle jest jadalne
Nie wzięłabym tego do ust, nie wiadomo co to jest ta kostka z mintaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
Polozyc na posmarowanej olejem folii aluminiowej, posolic, chlapnac cytrynka, dolozyc warzyw wedle upodobania, np brokul, ziolkami jakimis posypac, zawinac jak cukierka, piec z 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
zrób coś w stylu ryby po grecku, tylko możesz nie smażyć mintaja, ale ułożyć w rynce i przykryć gotowymi warzywami w pomidorach i tak zapiec i moim zdaniem nie powinno się polewać ryby sokiem z cytryny przed pieczeniem w folii, bo to jest bardzo niezdrowe - aluminium reaguje z kwasami jeżeli ktoś lubi skrapiać cytryną przed pieczeniem, to lepiej zawinąć w papier, nie w folię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
Sluszna uwaga, niby wiem, ale nigdy o tym nie pomyslalam. Papier przemieknie raczej :/ ale folia do pieczenia chyba bylaby dobra do tych rzeczy. I widac by bylo czy juz gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
u mnie już leje :D papier nie przemięknie, ja piekę różne warzywa, mięso, ryby w papierze i jest git, teraz produkują bardzo dobrej jakości papiery do pieczenia młode ziemniaki posypane ziołami z masłem pieczone w papierze - cud miód we Francji jadłam nawet w eleganckiej restauracji rybę z papieru, tylko u nich się to elegancko nazywa "en papillote" ą ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×