Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Azijaaaaa

Powrót na studia =powrót do przeszłości

Polecane posty

Gość Azijaaaaa

Dwa lata temu przerwałam studia. Chorowałam wówczas na fobię społeczną i depresję, które utrudniały mi kontakty społeczne i z tego też powodu zamknęłam się w świecie swoich lęków. Wkrótce potem wylądowałam na terapii. Miał to być początek nowego życia i w dużej mierze tak było. Poszłam do pracy, poznałam nowych ludzi, zapisałam się na kurs rysunku i malarstwa, zaś w tym roku pojechałam z kumpelą za granicę na kilka miesięcy, gdzie pracowałyśmy. Wszystko pięknie, ale wystarczyło, że podjęłam decyzję o powrocie na studia, żeby znowu wróciły dawne obawy. Nagle byle co zaczęło mnie przerastać. Począwszy od wizyty w dziekanacie (formalności i opieszałość, z jaką są one załatwiane) kończąc na kontaktach z ludźmi. Dzisiaj miałam pierwsze zajęcia z nową grupą i nie czułam się na nich zbyt komfortowo. Ledwo zagadałam do jednego kolesia w sprawie maila, bo niestety w stosunku do większości zabrakło mi odwagi. I pomyśleć, że jeszcze do niedawna uznałam fobię społeczną za przeszłość... Na domiar złego dziś na uczelni wciąż są osoby, z którymi byłam kiedyś silnie związana, a dziś zwyczajnie pragnę przed nimi uciec. Ach, czy kiedykolwiek będę w stanie wyjść z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×