Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz rozwodka Oby

Rozwod, a podzial majatku dokladnie auto!!!

Polecane posty

Gość zaraz rozwodka Oby

Z mezem chcemy sie rozwiesc. Podzielic sie majatkiem chcemy poza sadem. Rozwod bez orzekania o winie. Jedyny problem jest taki, ze ja chce auto ktore jest zarejestrowane na meza, umowa kupna tez na niego. I co po rozwodzie. czy w pozwie trzeba wyszczegolnic ze auto dla mnie, zebym potem mogla je spokojnie przerejestrowac na siebie?? Czy moze da sie inaczej. Wogole nie wiem jak sie za ten pozew zabrac. A maz ma to gdzies, wiec czytam na tym necie czytam i tylko pierdolca dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest bublem, nie klocimy
sie o niego, poprostu to moje auto, ja je mam, ja nim jezdze, i chce aby prawnie bylo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita100
Auto w połowie jest Twoje, nie ważne czy umowa jest na męza, jest to wspólny majątek. Twój mąż powinnien przepisać swoją połowę na Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sadzie mozecie podpisac ugode majatkowa i wyszczegolnic co komu przypada. Nie ma znaczenia, ze w dowodzie auto jest zarejestrowane na meza, jesli kupil je juz w takcie trwania malzenstwa. Rozwodzialm sie w 2009 roku i tak wlasnie zrobilismy. Na pierwszej rozprawie sad przygotowal ugode (zgodnie z nasza propozycja z pozwu) i jest ona alacznikiem do wyroku orzekajacego rozwod bez winy. Rozwiedlismy sie na 1 rozprawie, bez prawnikow, rozprawa trwala z 40 minut w sumie. Kosztowalo to nas tyle co pozew, z tego co pamietam 300 zl. W sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×