Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany brat.... :(:(

Moja siostra sama wychowuje dziecko a ja nie moge miec własnych

Polecane posty

Gość załamany brat.... :(:(

33 lata i brak potomstwa. Ja i była żona zrobiliśmy badania bo podejrzewałem że to z jej winy nie możemy mieć dziecka. Przyczyna była z mojej strony. Żona odeszła bo nie mogła mi wybaczyć tego że ją obwiniałem. A teraz siostra! 18 lat miała jak urodziła dziecko, teraz jej syn ma 9 lat i chciałbym uczestniczyć w jego wychowaniu ale nie jako wujek. Skoro dzieciak nie ma ojca bo ten uciekł zanim mój siostrzeniec miał się jeszcze urodzić. Ja po prostu chciałem żeby jej syn mówił do mnie tato. W końcu ojciec ma duży majątek który miał zamiar podzielić między mną a siostre, więc on napewno dziedziczyłby po mnie. Siostra nie wyraża zgody na takie mówienie, chociaż rodzina popiera mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziszszzz
załamany brat.... :(:( ja staram sie z mezem kilka lat problem po jego stronie przeszlismy mnustow juz razem ale wciaz jestesmy razem twoja zona postopila troche egoistycznie a prubowaliscie inseminacji ? in vitro? jak dlugo sie staraliscie ucieczka to nie jest rowiazanie ale jak odeszla widocznie nie byla warta twojej milosci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziszszzz
a z drugiej strony nie dziwe sie sie jej ze odeszla wcale skoro miales do niej o to zal wiekszosc faceotw uwaza ze to tlyko problem kobiet jest a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany brat.... :(:(
Żona jak tylko usłyszała że nie mamy żadnych szans z mojej winy postanowiła odejdź. Moja bezpłodność napewno nie jest jedynym powodem ale również to że ja twierdziłem że ona nie chce dziecka, że się pewnie zabezpiecza w tajemnicy przedemną oraz stwierdziłem że to z nią jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze wam tak. Najpierw uprawialiscie sex pozamalzenski, stosowaliscie antykoncepcje, ktora powoduje bezplodnosc to macie!!! Tak to jest jak sie mysli narzadami plciowymi zamiast mozgiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale heca :)
Tato do brata matki-nie przeginaj! Chcesz jego szczęścia czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziszszzz
antykoncepcje, ktora powoduje bezplodnosc to macie! co za bzdury:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik, wytrzeźwiej
coraz gorsze te twoje prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdth
Idź się lecz - siostrzeniec ma do ciebie mówić tato? a ty do swojej siostry moja żono? Adoptuj dziecko jak tak bardzo chcesz je mieć (chociaż akurat z twojej wypowiedzi wynika, że jednak dzieci nie są dla ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdth
Prowokacja - to też idź się lecz (najlepiej w zakładzie zamkniętym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany brat.... :(:(
Tylko wolałbym dziecko które nosi chociaż trochę moich genów Ja w inny sposób chce powiedzieć o tym dziecku. "Nie masz taty, zostawił Ciebie jeszcze przed urodzeniem, ja jestem bratem twojej mamy czyli Twoim wujkiem ale z tego względu że ja nie mam dziecka, ty nie masz taty powinieneś mówić do mnie tato".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona....
Beatka...jaka Ty jesteś pusta kobieto....słów mi brak...antykoncepcja powoduje bezpłodność?! hahaha...w życiu się tak nie uśmiałam...a to, że cieszysz się z Jego nieszczęścia, pokazuje jak płytką osobą jesteś....Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala, wredna..........
Rozumiem Twoje potrzeby, ale sądzę, że to nie byłby dobry układ :O Jesteś wujkiem, a nie tatą. Dziecko 9 lat miało Cie za wujka, a teraz nagle ma mowic tato? Nie jest głupi i wie kim dla niego jesteś ... sądzę, że za późno na taką zmiane, a po 2 ogólnie to nie jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denne prowo :O nie wierze, że istnieje ktoś tak pojebany, że oczekiwałby od 9-letniego siostrzeńca aby nazywać go tata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona....
Beatka...jaka Ty jesteś pusta kobieto....słów mi brak...antykoncepcja powoduje bezpłodność?! hahaha...w życiu się tak nie uśmiałam...a to, że cieszysz się z Jego nieszczęścia, pokazuje jak płytką osobą jesteś....Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale heca :)
Puknij się w czółko! To nudna prowokacja bo cały twój dylemat niczego nie wnosi do sytacji w której jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona....
a spadek i tak możesz na siostrzeńca zapisać...bez względu czy mówi wujek czy tata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale heca :)
No antykoncepcja prowadzi do niepłodności chociaż Beatka za ostro jedzie. Prowadzi do niepłodności do otyłości do nowotworów ale poza tym ryzykiem dobrze konserwuje młodość-choć nieznacznie i moim zdaniem nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona....
nie zapominaj że pod nazwą ANTYKONCEPCJA kryje się wiele metod...nie koniecznie zagrażających zdrowiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×