Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość R.podruczny

Chcesz schudnąć -NIC PROSTSZEGO!!!

Polecane posty

Gość R.podruczny

Czy chciałbyś zmienić swoje dotychczasowe życie Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu Odpowiedz proszę na te kilka pytań Czy uważasz że masz nadwagę Czy masz celullitis Czy twoje samopoczucie pogarsza się poprzez Twoją nadwagę Czy masz kłopoty z zaparciami Czy zauważasz u siebie zatrzymywanie wody w organiźmie Czy chciałabyś aby otoczenie lepiej Cię postrzegało Czy masz często apetyt na słodycze Ja wiem jak poprawić Twoją sylwetkę, dodatkowo pomogę ci uzyskać poprawę zdrowia i samopoczucia . Oferuję ci ułożenie dietetycznego jadłospisu , dzięki któremu Twój wygląd bardzo szybko ulegnie poprawie , a Twoje samopoczucie i samoocena wzrośnie. Ludzie z Twojego otoczenia na pewno szybko zauważą korzystne zmiany w Tobie. Jadłospis będzie dostosowany do Twojego trybu życia, upodobań, żadnych głodówek ,proste i smaczne posiłki . Jeśli w którymś momencie nie będziesz się czuła zadowolona gwarantuję natychmiastowy zwrot pieniędzy. Jestem Dyplomowanym Dietetykiem ,z dokumentem poświadczonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki .Odchudzaniem zajmuję się od 4 lat. Obecnie współpracuję z 20 osobami ,zarówno sportowcami jak i zwykłymi ludźmi. Utrata wagi w mojej grupie wynosi około 4 kg miesięcznie i to bez efektu JO-JO. Oto co zyskasz przy współpracy ze mną: -Redukcja wagi ciała -Redukcja Cellulitu -Nauka zdrowych nawyków żywieniowych -Program motywacyjny aby lepiej dążyć do swojego wymarzonego wyglądu. Oferuję również układanie jadłospisu dla osób *z chorobą wrzodową *alergiami pokarmowymi *cukrzycą * nadciśnieniem tętniczym * podwyższonym złym cholesterolem. Koszt miesięcznej opieki dietetycznej to 300 zł, ale aby zachęcić nowych klientów do 15 października obowiązuje rabat 50% ,czyli płacisz tylko 150 zł .Zawierają się w tym cotygodniowe konsultacje dietetyczne na skype lub gadu-gadu oraz w dodatkowo w prezencie otrzymasz katalog przepisów na 50 zdrowych posiłków o wartości 100 zł. Radosław Podruczny Kontakt r.podruczny@wp.pl Tel 723 653 051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×