Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la plus belle

Www.66procent.pl zakupy online. Kupuje ktoś? Jakie doświadczenie?

Polecane posty

Znalazłam te stronę i sie zastanawiam czemu wszystko jest takie tanie? Jaka jest polityka tej strony?? Czy są to oryginalne rzeczy, czy podróbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBC
witam nie pojmuje tego tez szukam kogos kto tam cos kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Chcialam ugg'sy ale czy sa oryginalne :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem bardzo ciekawa jak to wyglada.napisalam do nich e-mail i zapewniaja,ze produkty sa orginalne.czy ktos korzystal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzumo
Doswiadczenia na razie niezbyt dobre a fora internetowe aż huczą ...Ludzie pisza,że to nowa wersja pilkasklep, który oszukał wiele osób. Sama zamówiłam w 66procent, zanim poczytałam...Do tej pory nie mam nr przesyłki (zamówienie z 4.10.12). Jeszcze nikt nie otrzymał towaru, chociaż jedna osoba już otrzymała awizo ale się więcej nie odezwała, więc nie wiem ...Panie na infolinii bardzo miłe ale sprawa jest juz zgłoszona na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam UGG i czekam co się wydarzy Panie na info zapewniają że towar będzie dostarczony w co nie bardzo wierzę ,ponieważ 3.10 .12r. otrzymałam identyfikator przesyłki i wiadomość że paczka została wysłana.Do dzisiaj nie otrzymałam paczki.Sprawdzałam w śledzeniu przesyłek na Poczcie i też nie figuruje.Wydaje mi się że to oszustwo.Może ktoś już otrzymał zamówiony towar to proszę niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzumo
szukaj przesyłki na stronie http://www.sao.cn/, dopiero jak dotrze Polski mozesz sledzić przez poczte polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra od 3 pażdziernika idzie paczka i jeszcze nie dotarła do Polski ! Te identyfikatory przesyłek to pewnie też ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeee
to sa podrobki i moga byc zatrzymane na granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam na Poczcie śledzenie przesyłek i wyobrażcie sobie jestem w szoku moja przesyłka dotarła o 13.33 do Warszawy uffffffff!!!! Zobaczymy co mi przysłali oby nie małego chińczyka.Jak dostanę paczkę to napiszę Wam jakiej jakości są te UGG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzumo
Jeśli ktoś nie wie jak szukać na stronie http://www.sao.cn/ swojej paczki: po wejsciu na strone pojawia się duży napis: Please input your international parcel number, tam wpisujemy nr listu przewozowego i pod tym oknem naciskamy "track", on przez chwilę wyszukuje i podaje status przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matishka
szkoda mi to wam uświadamiać, ale to jest strona z chamskimi podróbami! Będziecie czekać miesiąc-dwa na paczkę a zamówione rzeczy są tak kiepskiej jakości że nawet złotówkę nie warto wydać. Współczuję tym którzy zamówili na większą kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otrzymałam paczkę z UGG po 26 dniach oczekiwania i jestem zadowolona.A do wiadomości tym ,którzy pisali że paczki idą Chin to oczywiście prawda bo od lat UGg są produkowane w Chinach przez korporację Deckers Outdoor Corporation.Buty są śliczne i posiadają wszelkie znamiona oryginalności . Złote Wyprzedaże działaja na tej samej zasadzie i nikt ich nie krytykuje .Jeśli ktoś nie wie to niech nie nakręca innych pochopnie wydając opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzumo
Z opinii niektórych osób,które dostały buty ugg wynika,że są to bardzo dobrze zrobione podróbki,niestety. Czekam na swoje, ale nie mam złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sątopodróbki
podróbki koniec i kropka, jak komuś nie przeszkadza to Ok, ja wole ciucha bez metki niż kopie czegoś z metką i nadrukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bindi
oszusci zamowilam marynarke lacosta do dzis jej nie mam ,ale sama jestem sobie winna orginal kosztuje 900zl a nie 149.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPaszek
jak dla mnie oszuści, a Ci co piszą, że otrzymali to czy już rozliczyli się z urzędem celnym? towary z Chin bez oclenia ??? Czy jedynie piszą na zlecenie 66procent aby zamieszać w głowach niezdecydowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion12343434
Podróbki :)) wystarczy poczytać o sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spowiednik o 66
nie chciałoby mi się pisac o nich na zlecenie tfuuu ; otrzymałem od nich kurtke musiałem wyprac no niestety ale oprócz tego nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uggsy
moje buty wyglądajana oryginalne :) więc akurat się ciesze ze je kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
oszuści i jeszcze raz oszuści gratulacje tym co dobrze się o nich wypowiadają, serdeczne wspólczucie tym co kasę wyłozyli a towaru zero oni kasę przelewaja na konta zagraniczne i dobrze siobie żyją ,awy ostatnie grosiki ,żeby było taniej heheh pseudooszczędność :):):):) Ile jeszcze ludzi naciągną na gruba kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
jak kupuję przez internet wolę zapłacić parę złoty więcej a zamawiam przesyłkę za pobraniem , jeśli niem a za pobraniem to sprzedawca ściemniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDKAtużtuż
lepsze jest najtaniejwsieci.pl Ja licytuje tutaj. Na święta jest więcej produktów. Sama wygrałam już sporo rzeczy i zachęcam wszystkich. Emocje nie z tej ziemii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr22
Oszusci z 66procent i 66prezent sprawdzaja fora i wpisy na ich temet, oczywiscie staraja sie szybko reagowac i po pojawieniu sie negatywnych wpisow ukazuje sie komentarz chwalacy firme krzak np. "naczekalam sie, ale mam". Firma nie ma adresu ani tez telefonu, ale za to ma konto do wplat HE, HE DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×