Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mela1505

czy wirtualnie to tez zdrada

Polecane posty

Gość mela1505

mela1505 dolce78M@tlen.pl'; itam Wszystkich, piszę tu, bo już nie mogę sobie sama poradzic . Historia pewnie jakich wiele, ostatnio odkryła, ze mój mąż( od lat) nawiązał wirtualny romans z kobietą z naszego miasta. Poznał ją na czacie, nie potrafi wytłumaczyc konstruktywnie czego tam szukał- mówi, ze odskoczni od codziennych problemów- kredytów, dzieci , rodziny. Znajomość przekształciła się w kolkanaście sms'ów dziennie i tak przez 5 tygodni. Nadmienię, ze przez 4 tygodnie wyjechał słuzbowo i tam zamiast " wisieć na telefonie ze mną, wisiał na telefonie" z nią . Ja dowiedziałam sie o tym przypadkiem, ktoś dzwonił myslałam, że to coś ważnego i odsłuchałam pocztę a tam ta kobieta i czułe słówka dlaczego nie odbiera. Sprawdziłam biling i historie w lapku- poraziło mnie. Serwisy erotyczne, czaty, przegladane strony agencji i lokali w miescie wn ktorym był. On mówi, ze faktycznie przez chwile mu na mnie nie zalezalo, ale juz zalezy i nie chce nas stracic. Mowi, ze sie z nia nigdy nie spotkal czy to zdrada, czy ja mam paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramat

Z doświadczenia z podobnej sprawy powiem tak: niełatwo będzie Ci teraz odzyskać zaufanie do męża. Dobrym pomysłem jest wspólna terapia. On zawalił i on też musi uczestniczyć w naprawie. Trzeba porozmawiać, najlepiej pod okiem specjalisty, czego wam brakuje w związku i co było przyczyną takiego zachowania męża. Sama się wykończysz. Mam to samo, mój facet wchodzi na erotyczne czaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×