Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegotak jest

Dlaczego człowiek nie docenia tego co się spełnilo...

Polecane posty

Gość dlaczegotak jest

Jak sie jest w sytuacji kryzysowej marzy sie o stabilność uspokojeniu sytuacji, jak sie czegoś pragnie i w końcu to jest, to po 2 dniach juz jest to narmalne i czlowiek zapomina jak bardzo tego pragnął... a to w końcu sie spełniło i co !? Ciągle marzy o czymś innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutal.........
człowiek ma wiele marzeń i spelnienie jednego nie kasuje innych:o poza tym to co sie spelnia jest albo małe albo dosyć przewidywalne ze sie spełni pamietam np że niektórzy sie dziwowali że nie specjalnie sie raduje z obronienia magisterki, jasne że mnie to cieszyło ale było dla mnie dosyć spodziewane i wcale nie stanowiło szczytów pragnień🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotak jest
no w sumie może to właśnie chodzi o rangę danego celu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się tak, ponieważ sensem jest dążenie do marzenia, a samo jego zrealizowanie. Cieszyć się życiem i osiągniętymi sukcesami można, nawet należy umieć. Ale szara rzeczywistość często nam przesłania ich widok, szybko sprowadza na ziemię. W dużej mierze jest to też kwestia indywidualna - są ludzie wiecznie niezadowoleni i tacy, którzy cieszą się z drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma150000
co ci sie spełniło , bo mi nic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaretk
Kiedy bylam mlodsza zawsze mialam duzo marzen i zylam nimi a teraz zblizam si do 40 ki marzen brak. szara rzeczywistosc zabila we mnie wszystko najbardziej boje si smierci To bardzo smutne nigdy nie sadzilam ze zycie jest takie okrotne. Uwazam si za przegrana nic wielkiego nie udalo mi si osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przeciez to proste... jestesmy tak dziwnie skonstruowani, ze zawsze bedzie nam brakowało, bedziemy tęsknili, marzyli o tym czego nie mamy, mieć nie możemy, to pociąga, inspiruje, nakreca a jak już jest... chwila radosci i od nowa, nowe wyzwanie, nowe marzenie, pragnienie i tak w kolo macieju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfd444444...
elciaretk ja mam tak samo jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego czasami warto się na chwilę zatrzymać. Chwila refleksji pozwala docenić to, co się ma i to, co po latach tęsknoty i marzeń się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaerw
Bo w glowie przewrocila mu telewizja komputer itp pokazuja nam piekne aktorki z pieknym cialem domami ktorych w zyciu nie bedziemy mialy a my si dolujemy. W Polsce zyjemy jak murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×