Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poirytowana sytuacą

szukam pracy- gdzie, no gdzie mam znaleźć?

Polecane posty

Gość poirytowana sytuacą

nie chcę chodzić 'po ludziach' a tu nawet nie da się znaleźć pracy jako telemarketer, bo niemal wszędzie 'wybrzydzają' i szukają ludzi z doświadczeniem już normalnie mam totalnie dość :O wysłąłam chyba z miliard cv :O chyba zacznę chodzić po mieście i włazić po kolei do wszystkich sklepów/ biur itp z pytaniem czy nie szukają kogoś do pracy :O oczywiście zostaje jeszcze sprzątanie- ale o to wcale też nie jest tak łatwo... :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckxzmck
łażenie jest jeszcze gorsze, wczoraj na moich oczach w orsayu dziewczyna chciała zostawić cv ale pani przy kasie nie przyjeła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacząca przez sennn
łażenie i wciskanie sie na sile- nie kazdy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma150000
ja tez szukam i zero informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna$
Ja też łaziłam i zostawiałam cv, ale w kilku miejscach zwyczajnie mi nie przyjęli mówiąc, że w najbliższej a nawet dalszej przyszłości nie będzie żadnych przyjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowalyście już znaleźć coś przez www.planpraca.pl ? Są tam codziennie nowe oferty, więc może coś się Wam spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_gosienka
nie wiem czy jest sens tak chodzic i wciskac cv wszedznie. fakt, moze sie zdarzyc, ze akurat ktos bedzie szukal pracy i znajdziesz sie w "odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie", ale jakim kosztem? na to potrzeba wiele czasu i nerwow. ja tez tak robilam, ale szybko sie zniechecilam, po tym jak nikt nie oddzwanial. pozniej wzielam sie na sposob i po prostu weszlam na strone panoramy firm, zeby miec najwiekszy spis polskich firm, czyli potencjalnych miejsc pracy i wyszukiwalam te, w ktorych chcialabym pracowac. pozniej wysylalam cv i po dosc niedlugim czasie kilka firm oddzwonilo i w jednej z nich udalo mi sie zdobyc prace, wiec mysle ze to lepszy sposob niz chodzenie i roznoszenie cv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×