Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Portale randkowe - kto z was korzysta?

Polecane posty

Gość 84444444144152151
myslisz sie moj drogi napisałam szczerze kogo szukam szybkie spotkanie i wkrotce bylismy juz razem ale fakt księcia nie szukałam tylko zwyczajnego męskiego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem fanka fikuu
Grunt to nauczyc się odsiewać dziadostwo :) Po pewnym czasie latwo zorientowac sie po tym co ktos pisze ,czego tak naprawde oczekuje Bo ruchaczy , wiecznych chłopców , żonatych ,sponsorów sa tam tysiące. Ktos pisze o milosci ,wypisuje bzdury ,wszyscy są zli a ja samotny żuczek a pozniej wychodzi szydło z worka i łowi nawine dziewczyny :O Ja mam konto od lutego. Bylam na 4 randkach. Poznalam jednego faceta , nie pasujemy do siebie albo został moim dobrym kolegą a raczej przyjacielem Są tam wartosciowi ludzie ,trzeba umiec szukac . Moje kolezanki zakladaja konta z myslą o znalezieniu pieknego bogatego księcia, on je wykorzystuje a potem płacz , nie wszystko złoto co sie swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce zalozyc konto
bez logowania sie przegladam osoby z mojego wojewodztwa 19-24 lat, jak ktos wydaje mi sie przystojny, to nic o sobie nie pisze - mysle wtedy, jakis prozny koles, nie ma nic o sobie do powiedzenia ciekawego, a jesli ktos ma interesujacy opis to przewaznie nie pociaga mnie ani troszeczke. Nie ukrywam, ze mezczyzna nie musi byc "śliczny" ale muis miec to znane "coś" inaczej nie widze z nim jakiejkolwiek przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce - młoda jestes i boisz sie sąsiadów koleżanek ? masakra gdzie ty mieszkac? Wiekszosc amotnych mlodych ludzi ma takie konta wypisują tam takie bzdury ze rzygac sie chce i jakos sie nie wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszyńńń
Jesli komus nie chce sie pomyslec i napisac cos ciekawego o sobie to w realu zapewne tez bedzie taki sam ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamnormalnejjjj
Ja niedawno zarejestrowałem się na przeznaczeni.pl Za kilka dni idę na pierwszą randkę. Wcześniej korzystałem z sympatia.pl ale tam dużo kobiet szuka kasy, sponsora a nie faceta albo męskiej lalki do seksu i by zadowolic matke oraz pokazac sie przed koleżankami , należy uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? napisałem do jednej laski, ona odpisała Hej i od dwoch godzin cisza a jest online :/ nie wiem po co takie siedzą na tych stronach chyba tylko polansować sie fotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukamnormalnejjjj - zebys tylko nie uciekł z krzykiem jak przyjdzie jakas wariatka w spodnicy do ziemi i zacznie ci gadać o papiezu :D no chyba, ze takiej szukasz to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett-obserwator
Juz tu kiedys pisałem co zauważyłem dalej: Zgodnie z polskim obyczajem kobieta nie zaczepia mężczyzny na ulicy i zwyczaj ten przeniósł się również na portale randkowe. Przesłanie sensownego maila przez kobietę było niezwykle rzadkie. Może 1 na 100 wysłanych przezemnie. Większość kobiet nie odpowiada na próbę zapoznania zdarza się to hmm..... 2 odpowiedzi na 10 moich propozycji znajomości. Dodam że mój profil jest dość ciekawy i intrygujący. Myślę że kulturalna osoba mogłaby odpowiedzieć przynajmniej : przepraszam ale nie jesteś w moim typie, lub: szukam kogoś młodszego; albo: szukam kogoś ze swojego miasta; i po problemie jeżeli nie chcemy nawiązać takiej znajomości. kobiety w wieku 30-45 lat są zwykle po rozwodzie, mają zwykle 2 dzieci, często nie pracują, mam wrażenie że są zagubione i wystraszone - boją się nawet klikania a co dopiero mówić o spotkaniu w realu. Stawiają mnóstwo warunków na profilu które odstraszają potencjalnych amatorów, a zapominają że posiadanie dzieci stawia je na znacznie gorszej pozycji w rankingu. Od kobiet z którymi udało się nawiązać kontakt ( a jest ich 3 słownie: trzy dowiedzialem się że przyczyna rozwodu jest też zgodna z polską tradycją czyli? alkoholizm męża jeżeli uda się nawiązać kontakt, to się on urywa po kilku mailach, chociaż mam umiejętność prowadzenia rozmowy tak aby była ona interesująca dla obu stron. Zwykle ja jestem inicjatorem tzn jeżeli ja nie napiszę i nie zapytam, to kobieta nie odpowiada. Tylko dwie znam które piszą do mnie bo czują się chyba samotne tak jak ja i chcą porozmawiać po prostu.. Przykrą rzeczą jest też to że kobiety piszą często: nie jestem zainteresowana znajomością na jedną noc, lub jednorazowym seksem. Hmm..... przecież nie można z góry zakładać ile nocy spędzimy z partnerem. Najpierw jest pierwsza noc, a potem dopiero druga i następne. Nikt nie jest w stanie przewidzieć czy wszystko będzie przebiegało zgodnie z naszymi marzeniami. Przecież może się zdarzyć też sytuacja odwrotna, że to właśnie kobiecie nie spodoba się coś w łóżku podczas pierwszej nocy i zerwie znajomość, więc to jest wielka niewiadoma dla obu stron. Jedno jest pewne - wszystko zaczyna się od tej pierwszej nocy, dopiero po niej mogą być następne. Jak ktoś nie chce pierwszej to nie będzie i następnych. Zastanawiają mnie też kobiety \"cienie\" - jeżeli nie ma żadnej fotki i opis osoby jest standardowy, to kto może zainteresowć się takim profilem, a rozumiem że kobieta nie nawiązuje sama znajomości, tylko musi czekać aż ktoś się nią zainteresuje. póki co z żadną się nie spotkałem w \"realu\", że o seksie nie wspomnę a tym bardziej o małżeństwie. Przykre to trochę, bo wkładając sporo wysiłku w próby nawiazania znajomości, efekty są prawie zerowe. Ktoś mnie zapytał czy nie mogę sobie znaleźć kogoś w mojej okolicy No nie jest to takie proste - mało znam kobiet stanu wolnego w wieku 30-40 lat wśród osób z którymi się kontaktuję a jeszcze jest wymóg że powinna mi się podobać trochę --) chyba tylko 1 taką znam to tyle na dzisiaj. przepraszam za mały chaos w mojej wypowiedzi ale piszę z głowy kolejno to co mi się przypomina. I proszę o konstruktywne uwagi, Ten topik możnabyłoby rozbić na kilka wątków, bo są różne pytania i pewnie zrobi się bałagan. Napewno znajdzie się sporo osób które zechcą mnie skrytykować i zrównać z ziemią, ale co tam - przyjmę to z uśmiechem i nie będę odpowiadał na take wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfgdnfgjnxdfj
nigdy bym takiego karakana nie wzięla :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfgdnfgjnxdfj
przeciez Ciebie nawet facetem nazwac nie mozna buhhaha nie dasz rady w łozku bo pewnie siły nawet nie mialbys podniesc kobiete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie smiejecie z niegoo
Na kafe są nizsi np IMO 162cm, BLE BLE 164cm, Grzesław 155cm !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrendesh
mialam profil na ilove i nigdy wiecej:D Poznalam samych nienormalnych facetow!! profile mieli tez OK, pisalo sie dobrze, a jak przyszlo do spotkania i po spotkaniu to tragedia Delikatnie mowiac byly to osoby z dosc hmmm powaznymi problemami natury psychicznej ktore nie chcialy sie odczepic. Bylam wiec im matka i pocieszycielka,az do momentu, w ktorym sie moja cierpliwosc wyczerpala NIGDY wiecej ilove ;D Innych portali nie znam i nie chce znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiają mnie też kobiety \"cienie\" -- tez mnie to wkurwia,ktos do mnie pisze a potem nie odpisuje i nie chce wysłac fotki :O skąd mam wiedziec czy to nie jakis paszcuzr albo transwestyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrendesh
I zeby nie bylo niedomowien to ci faceci,z ktorymi sie spotykalam nie bylo zandymi typami macho Normalni przecietni faceci a chcialabym do analizy faceta-obserwatora dodac jeszcze informacje,ze 90% facetow na tym portalu: uwielbia sporty extremalne, skacze na bungee, nurkuje na autralijskich rafach koralowych i wspina sie na Mont Everest w wolnych chwilach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiety co lubią ? Kazda kocha podroze do Maroka, Kanary, na maczu pikczu, kocha jezdzic koleją transyberyjską, zwiedzać czernobyl :D to w ramach sportow ekstremalnych a w wolnych chwilach cyka fotki, jest pasjonatką fotografii ( oczywiscie fotki robi sobie, swojemu psu, rodzinie i ciuchom :D) , moda ...ehh chodzenie po sklepach i lumpexach, muzyka - sluchanie kolejnego góówna w Esce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dokładnie Karrrendesh....kazdy jeden to hipersuper, tylko nie kazda z nas to docenia jacy oni są the beściaści...:O:D takich dziadów mialam na swoim koncie kilkanascie, przez internet co to nie on, w rzeczywistosci nudny jak flaki z olejek, zapadnięta klata, mieszka z mamusia i wyrzycili go ze studiów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett-obserwator
Karrrendesh-> to chyba dobrze że mają jakieś pasje? Wolisz takich co pracują na 2 zmiany w tartaku za 1500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrendesh
facett-obserwator ----> Nie chodzilo o to Mialam na mysli,ze kazdy chce byc COOL, super hiper xtra z zaj**istym stajlem ;) Te nurkowania to byla przenosnia ;) Po prostu wiekszosc ma tak udziwnione profile,ze czytajacje czulam sie jak poodczas czytania \"Pozegnanie z Afryka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa tamm sobiee
Nie polecam żadnego. Bo na tych profilach panowie kłamią jak z nut. Co do wieku, wagi, wzrostu, stanu cywilnego. Woec i panie pewno też. Z nielicznymi wyjątkami oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjgjghjfjhgjgjhgjhg
czyli jednym słowem wszyscy są źli tylko wy jesteście dobrzy i wspaniali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefan
SłodkieUda - jak jesteś taka zajebista laska,to dlaczego szukasz faceta przez tego typu portale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×