Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Chalrotkaa

Jak bardzo pierwsze związki wpływają na dalsze życie?

Polecane posty

Gość Chalrotkaa

Moja matka od lat próbuje mnie wysłać do terapeuty. Od 6 lat jestem sama i głęboko wierzę, że nigdy się to nie zmieni. Nie dlatego, że nie mogę, ale dlatego, że nie chcę. Mieszkam sama i raczej stronię od ludzi. O ile posiadam znajomych, o tyle ciężko mi o przyjaciół, nie mówiąc o facecie. Lubię swoją samotność, kiedyś myślałam nawet że moje podejście zbliżone jest do mizantropii. Jako nastolatka niewiele się różniłam, też byłam samotnikiem. W wieku 17 lat związałam się jednak z chłopakiem, który niedługo później zginął w wypadku samochodowym. Nigdy później już nie stworzyłam tak bliskiej relacji z nikim. Otoczenie traktuje mnie trochę jak upośledzoną. W pierwszym roku po jego śmierci stałam się czymś jak lokalną gwiazdą, każdy pytał jak się czuję i czy można mi pomóc. Teraz zostałam po prostu wyrzucona poza nawias, a tylko rodzina wróży mi samotność po grób jeśli nie zacznę się leczyć. I tu pojawia się pytanie. Czy pierwszy związek i strata z nim związana mogły tak silnie wpłynąć na moją niechęć do relacji międzyludzkich? Czy może to kwestia osobowości? Wydaje mi się, że zawsze byłam taka, a tylko otoczenie tłumaczy sobie moją "dziwaczność" wydarzeniami z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×