Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gyygygygygygygy

Sama na impreze?

Polecane posty

Gość gyygygygygygygy

Witam! Ciekawi mnie czy jest wsrod was ktos kto w taki sobotni wieczor idzie sam na dyskoteke do klubu i nie czuje sie przez to gorszy? Bo ja nie mam z kim isc a mam straszna ochote, jednak wydaje mi sie to troche zalosne, tak jakby nikt nie chcial ze mna wyjsc...a po prostu moi znajomi zdziadzieli, siedza w domu ze swoimi polowkami..a ja znow wolna..i gdzie mam kogos poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bLanKa 012
kiedys chodzilam hehe jak jeszcze nie bylo neta,nawet na takich imprezkach poznalam 2 swoich bylych:P:P a teraz juz mi sie nie chce samej lazic tym bardziej ze mmam sie do kogo wtulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
no to zazdroszcze:) to niby nic takiego, samej pojsc, potem sie juz czlowiek wmiesza w tlum, ale jakos tak mi dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi również kiedyś
zdarzało sie chodzić na imprezy samej- nie miałam z tym problemu, ale kiedy to było... 100 lat temu, jeśli masz ochotę, to idz i baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bLanKa 012
IDZ idz bo zycie jest tylko jedno ..jak nie masz z kim.. to sama ruszaj i nie pekaj:) a na przyszlosc znajdz sobie nowa kolezanke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
dzieki:* A moze sie znajda, jak beda mialy czas...heh..Pojde, moze poznam kogos kto bedzie ze mna chodzil potem na imprezy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym sama na imprezę nie poszła, dziwnie bym się czuła, ludzie w grupkach a ja taka sama... No ale to zależy jaki masz charakter, jeżeli nie masz z czymś takim problemu to idź. Tym bardziej jeżeli mieszkasz w dużym mieście, tam może ludzie chodzą w pojedynkę na imprezę i nie będziesz jakimś ewenementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsdfgshfg
idź. jak ci głupio, to udawaj, że nie jesteś wcale sama- w końcu kolezanka może się gdzieś kręcić po klubie albo moze wyszła albo jeszcze nie dotarła z innego klubu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
a pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
cipke nasmarowałam,dupke umyłam i ide:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
heh, dzieki za przypomnienie;) bez podszywow to nie bylaby ta sama stara kafeteria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyygygygygygygy
tylko czemu nikt sie nie podszywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
Idź tylko nie pij za dużo, bo wiesz... ktoś mógłby to wykorzystać. Baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×