Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Jak wygra PIS to poddam się eutanazji za granicą!

Polecane posty

Gość Moderatorniiiiia
Jade z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Ojej ! Bardzo lubisz takie dymańsko tak? A co jeszcze lubisz? Torturowanie również wchodzi w grę? A jesteś chłopcem czy dziewczynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Widzę żę niedodymani zakładają topiki. Chcą jeszcze dymańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Co za głu..PO...l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Znowu miałam rację Nie bieduję nawet za rządów PO bo na razie ich pały nie sięgają moich finansów,ale kretynami którzy na nich głosowali gardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaabsolutna
Chcesz nas w ten sposób skusić na oddanie głosu na PiS????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziello
a ja wyjade z kraju czy bedzie rzadzic PO czy PIS, bo teraz i wczesniej to dobrze żyje się tylko bogato urodzonym, z układami albo bardzo zdolnym- ludzie średni klepią bidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Ja nie jestem z pisu ja jestem z tych co mają lepszą umiejętność neuronów do wytwarzania nowych połączeń w mózgu niż wyborcy Po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Nie chodzę do kościoła a szanuje tylko nielicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Ja chciałam żeby moje pra pra pra pra pra wnuki urodziły się w polsce jako silnym suwerennym demokratycznym kraju, a wy chcieliście zielonej wyspy z poniedziałku na wtorek ! Jesteście śmieciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Ja ma was głęboko w ciemnym zakamarze! Będe się pławić w waszej głupocie do końca świata-ja zawsze znajdę swój raj na ziemi:D Nie zależy mi byście oddawali na kogokolwiek głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalalatrala
Mozecie mnie skrytykowac jak chcecie ale to jest moje zdanie i gardze wasza krytyka... Wole juz PiS niz PO. Za czasow PiS zylo sie lepiej. Pomagali biednym, surowo karali bandytow, bylo o wiele taniej w sklepach i na stacjach paliwowych, dbali o studentow, od 55-lat sie schodzilo na emeryture PiS sa patryjotami z krwi i kosci. A PO sami zlodzieje ! W d**pie nas wszystkich maja ! Brak pracy, drozyzna w sklepach i ten 'przyszywany' Polaczek Tusk ! Niedobrze mi sie robi ! Sami pobieraja gigantyczna kase na emeryture przechodza szybciej i jaka kasiore z tego dostana do konca zycia ! A my Polacy nie dosc ze musimy im przez cale zycie podatki oplacac to nie jeden z nas nie doczeka nawet swojej nedznej emeryturki ! Ale przeciez o to chodzi naszemu kochanemu panu premierowi. Brawo glosujcie dalej na nich i narzekajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Tralalalatrala wiesz że masz niesamowity potencjał? Próbowałaś/eś wykorzystać to w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Milosz z Maszewa Próbowałam mieszkać na wsi z kotem ale mnie to nudziło i wróciłam do stolicy do centrum! Nie chce pchlarzy w swoim apartamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u r wanker
Trzymam Cię za słowo deklu......już wybieraj gdzie będziesz miał "zabieg".......Holandia?Szwajcaria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryjelazapolska
Z uwagi na to iż nie lubię pchlarzy,wyrzuciłam też z domu na bruk swoich starych.Siedzę w domy i sram sobie do ryja sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×