Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celbycchuda1990

zmodyfikowana kopenhaska

Polecane posty

Gość celbycchuda1990

mam 22 lata, 167cm i waze 59kg, a bylo 55... przytylam ostatnio 3, 4 kg... i chcialabym sie ich pozbyc... nie chce sluchac o jojo, rozregulowanym metabolizmie, chce tylko to zrzucic, to chyba nie duzo... mam tylko pytanie czy ktos probowal na kopenhaskiej zjesc jakies sniadanie, chocby to mial byc chociaz serek wiejski? ja jak nie zjem sniadania to sie przewracam, reszta jest ok... myslicie ze i tak bym cos zrzucila po takiej malej zmianie, czy co lekkiego dodac zamiast tej kawy...? pomozcie... tylko prosze nie krytykujcie, to naprawde moja ostatnia deska ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laperaaa
pewnie ze tak zjedz to male sniadanie i tak schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
kurdee przeciez to tylko 3 czy 4 kg... nie mam wymagac 15 kg czy 20kg... pozniej chce powolutku powolutu po diecie cos dodawac takz eby jojo nie bylo, pozniej ciwczyc, jakas stabilizacja, jak bede wazyc 55 kg to juz nic wiecej nie chce.... myslisz zeten serek wiejski to dobry pomysl... czy lepiej cos innego delikatnego na to sniadananie...? noo bez tego nie dam rady, to nawet nie ma szans... pozniej moge nic nie jesc ale bez sniadania nie funkcjonuje, kreci mi sie w gloiwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
czesc przylazce sie ja mam tez 3 kg jestem na starym topiku diety i chce zaczac od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkq
sniadanie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
dreszka to zaczynamy razem od jutra... powiedz ile masz wzrostu i ile wazysz.. w jakim wieku jestes?? kurde to 3, 4 kg musi sie udac... bo teraz zle sie czuje...:( tak to sie bede do diety stosowac ale cokolwiek rano musze zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja od jutra wazw 60 kg a moja waga to 57 kg wzrost 170 mam przy niej płaski brzuch , bez oponki a lat mam juz 39 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
a moja ulubiona waga to 57 kg ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
a moja 55.. kurde i wazymy podobnie... too jak od jutra do boju... powiedz a jak u ciebuie? tez musisz cos rano zjesc czy dasz rade io kawie...? bo ja kawy w ogole nie pijam... a za to musze zjesc np jakis serek wiejski bo inaczej bym zemdlala... szpinak salate jajka, juz dzisiaj kupilam, jutro tylko wolowinke gdzies kupie i oby sie udalo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja juz bylam w tym roku na dk apowtorzyc mozna za dwa lata i dalam rade dlatego teraz ta zmodyfikowana, miałam ja zaczac tydzien temu , ale dopadła mnie grypa wiec od jutra zaczne :) damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja bede czasem zamieniac na piers z kurczaka ogolnie nie lubie miesa i mam problem z jego zjedzeniem , ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
a powiedz jak ty juz stosowalas kopenhaska... to czy efekty w cm tez wdac... bo nie chce zeby to byly tylko cyferki na wadze, tez chce miec znowu plaski brzuch i te boczki;/ mam nadzieje ze kilka cm spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
tak widac w cm i ja tez wolałabym zeby teraz byly to cm mmnie chodzi tylko o cm w pasie mam 70 cm a chcialabym tak 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
no a ja mam 65... a chociaz z 62 bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja wogole to jestem szczupla i tylko ten pas zastanawiam sie nad menu na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaaa
ja mam 167cm wazylam 58kg tydzien na glodowce schudlam do 55.5kg zostalo mi jeszcze 3.5 kg chce wazyc 52kg,jestem na diecie 500kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
wogole to bym chciala miec ta wage co mam tylkoz eby te cm w pasie sie zmniejszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja myslałam tez o diecie dr clarka ( wysokobialkowa) nie myl z dukanem ona wlasnie jest na cm a nie na wage widac po cm ze sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfgfh
Ha ha ha dieta na cm, a nie na wagę. NIE MA TAKIEJ DIETY! Jeśli z pasa zejdzie ci 10 cm, na samej diecie bez ćwiczeń, to na wadze musi być te parę kg na minusie, chyba że jesteś napompowana powietrzem w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaaa
eh przejde znowu na glodowke bo u mnie nic juz nie dziala mam tak zwolniony metabolizm.Zaczynam od dzisiaj bo jeszcze nic nie jadlam tylko kawe wypilam.Zwaze sie dopiero w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
wiem z ekg tez leca ale widac najpierw w cm moja siostra ja stosowała i w cm jej zlecialo b duzo w kg tez , wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfgfh
To go przyspiesz, proste. Ale po co popracować nad tym co się samemu rozpier...o, trzeba jeszcze dobić. W tym celu kolejna głodówka, z której się nie umie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfgfh
dreszka to nie pisz, że dieta na cm. Jak ćwiczysz, to waga też może stać, albo bardzo wolno, bo się mięśnie wzmacniają i wtedy trzeba się mierzyć. Siostrze waga stała, bo pewnie w jelitach się jej zatrzymało. Clark jest podróbą dukana i na każdej diecie wysokobiałkowej mogą wystąpić zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
napisalam tak ogolnie nikogo nie namawiam , sama tez jej nie stosuje od jutra zrobie modyfikacje kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
celbycchuda1990 dokladasz tylko snaidania? a reszta tak jak na kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
tak wsztsko tak samo tylko doladam sniadania... noo i oczyiscie salate sama z cytryna bez oliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbycchuda1990
a ty jaki masz pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszka
ja tez tak na sniadanie jakis serek lekki wiejski i kawa dopiero po nim , nie na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×