Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

może u Ciebie jest lepiej? może Ty masz ją przy sobie? dobrze byłoby usłyszeć, że życie komuś zrobiło przyjemną niespodziankę realizując czyjes marzenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( oszukana
Zawsze mówiłam, że to choroba... Nie wierzę już w żadnego faceta. Kłamać umiecie idealnie... Zapisałeś mnie na swoją listę naiwnch...? :( Tęsknię... bo dałam się nabrać... oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i, nie jesteś zbędny ja pisalam o Nim chce zapomniec o Nim, bo nie moge normalnie zyc zabral mi cala radosc zycia chodze smutna, przygnebiona i czesto placze... chce znowu sie usmiechac... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mysle inaczej niz wy i nie umiem smecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam od zmian w wygladzie :) jutro ide do fryzjera scinam króciutko wlosy i farbuje na brąz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strumieniu to tez musisz jesc czekolade na poprawienie humoru albo dobra kolacje taka jak ja robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałaś?
nie rób z siebie chłopaka i to black/brown:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dalej bedziesz chodzila w sukienkach?:D to zapraszam na ta kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawie identyczna fyzure i kolor jak ta blondynka, ale jestem od niej brzydsza a czemu Wam sie nie podoba tak krótka ciemna?? musze cos zrobic, bo jak nie zrobie to oszaleje on i tak mnie nie chce nigdy nie chcial i nigdy nie bedzie chcial wiec bez roznicy jak wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bedziesz podobala w kazdej:) na kolacje bedzie kurczak z ananasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałaś?
jak jestes brzydsza, to po co jeszcze bardziej sie chcesz oszpecic?:( krótkie fryzury są zarezerwowane tylko do idealnych rysów twarzy - wszystko odkrywają. Może się przefarbuj tylko? jaką masz karnację i kolor oczu, oraz naturalny kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne rysy twarzy do tej dziewczyny i bardzo podobny kolor oczu naturalnie jestem ciemną blondynką wpadajaca w zloto Ja tez lubie sukienki :) mam jedna ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×