Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

to lepiej niech sie znajdzie bo boje sie ciemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawimy Ci: - termos z herbata - latarke (bo sie boisz ciemnosci) - zapasowe baterie - kartke z napisem "Przytul mnie" cos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie zostac ze mna bo nie wiadomo czego bede potrzebowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostawimy Ci telefon zebys mogl w kazdej chwili do nas zadzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoń na 7777721
siodemka szczesliwa a 21 to oczko na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś cie kawy
pozdrawiam całą trójkę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wyspalam :) ale jeszcze w pizamce sie szlajam po domu uwielbiam leniwe poranki :) Strumieniu, jak wieczor? i, i co byla drzemka w barze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge z lozka wstac :D bylem w "barze" ale takim zeby bylo jak najblizej, a Ty co robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boli, z lozka nie moge wstac bo mi tak dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutko i milo w lozeczku :) ja lece zaraz orzeźwić sie pod prysznicem bo tez sie przelewam przez rece ;) ale najchetniej spedzilabym tak cala niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór kiepski...spedzony samotnie, ale postanowiłam wyciągnąc z tego wnioski...bo jak kobieta jest ważna dla mężczyzny..to dlaczego on nie jest przy Niej?...w taki weekend...zresztą to nie jest pierwszy raz...wiem, ze będę tesknić, ale już wiem że więcej nie wytrzymam i jedyną skuteczną metodą jest zupełny brak kontaktu o który zadbam..znikne z jego zycia całkowicie..tak postanowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też biegam w piżamce...kocham takie dni piżamkowe..za mało ich mam...ale żeby nie było ...trochę się lenię..troche sprzątam..zjadłam po przebudzeniu 2 kostki pysznego ciacha.. i wpypiłam 3 kawki...no i zaraz zrobię obiad...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede musial zaraz leciec, tylko wypije 3 kawki:D nie martw sie strumieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dzisiaj u mnie jest wyjątkowo piękny dzień:) patrzę przez okno...dzisiaj wybiorę się na spacer...po obiadku :) i...napisz Nam szczerze..co robi facet gdy naprawdę zalezy mu na kobiecie? męski punkt widzenia potrzebny...szczery do bólu męski punkt widzenia...przynajmniej ja potrzebuję!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ...ja już się nie martwię...po prostu postanowione z mojej strony by "spływać z jego zycia zanim wyschnę....a czuje, ze wysycham"... uważaj na kofeinkę...w moich kawkach jest dużo mleka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do kuchni...makarony..sos pomirowy..miąsko..boczuś..czerwona cebulka..marchewa..ser.. jesli będzie ktoś w pobliżu zapraszam...nie lubię jadać sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem facetem, ale doswiadczylam tego, co robi facet, gdy mu zalezy jest zawsze obok, dzwoni, przychodzi, martwi sie, jest pomocny i kochany nie olewa i liczy z moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powiem moze Cie tylko zdolowac, bede wieczorem to porozmawiamy,teraz musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×