Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

tez i wcale zimno nie jest, a Ty co? uciekanie przed niedzwiedziem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gromadze sadelko na sroga zime najchetniej to nie wychodzilabym z domu i lezala calymi dniami w lozku z niedzwiedziem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez niedzwiedz drapie, gryzie i ryczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdę sobie oswojonego, ktory mnie ogrzeje, bedzie drapal plecki i mruczal do uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na tyle miejsca zeby przechowac takiego niedzwiedzia cala zime? tylko ze jak pojedzie spac to sie moze dopiero na wiosne obudzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sie miejsce, najwyzej bedzie spal w piwnicy :) z checia polozylabym sie przy nim i przespala calutka zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyrzucisz niedzwiedzia do piwnicy:( najgorzej bedzie jak wstanie glodny na wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze cos dobrego sie w tej piwnicy znajdzie zrobie zapasy miodu i jagod a jak bedzie baaardzo glody to zamowimy pizze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na trening?:D ide bo trace zasieg co chwile i nie moge odp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na resocjalizacje :D to milego wieczorku, treningu i szukania sieci ;) pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stumieniu, mnie spotkał dobry sen :) a poza tym to chyba mnie łapie zimowa chandra A co u Ciebie? Lepiej juz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dobrych rzeczy ..usłyszałam rano jak dzwonił budzik:) dotarłam na czas do pracy:) skupiłam się mocno na pracy:) ale niestety tęknię...:( ale za to jutro idę upolować sukienkę:) jest mi potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już prawie nie tesknie postanowilam sobie i trzymam sie tego i jest coraz lepiej :) nie chce tracic czasu na wegetacje Masz upatrzona sukienke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie upatrzyłam, ale myślę że instynkt łowcy się pojawi...zakładam, ze nie jedna mi się spodoba...tylko jeszcze trzeba się bedzie w nią zmieścić:) będę się upychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry nos to podstawa ;) uwazaj na inne kobiety - jak znajdziesz cos fajnego gotowe sa do walki :) Zakupy na chwile poprawia Ci nastroj ale co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem..zaliczę fyzjera...kosmetyczkę...dam sobie chociaz tyle przyjemności :) potem ...skonczę czytać książkę...potem zjem pudło ptasiego mleczka..potem posłucham U2...Ketil Bjornstad...Kaczmarka i Możdżera...Bartosiewicz..potem ...coś wymyslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi takie momenty podnosza nastroj ale tylko na chwile Szczescie to cos wiecej, czasem niezależne ode mnie Ale tez lubie takie momenty w zyciu, gdy zapomina sie o klopotach Trzymasz sie swoich postanowien? I juz nie czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie
bo kogos mi przypominasz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×