Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

Gość Do i:), :) ....,strumień...życ
Koleżanka dziś pokazała mi to forum i co ludzie piszą i jak mocno kochają i niby tęsknią... Jestem zażenowana tą niby Waszą tęsknotą i prawdziwą miłością, o której opowiadacie na tym temacie (mowa o i:), :) .... , strumień...życia ). Tak bardzo niby kochacie a piszecie do siebie co piszecie. Wystarczył jakiś facet czy dziewczyna na forum i ... Trzeba by było pokazać to tym, za którymi niby tak tęsknicie. Pewnie by się im to spodobało. Gówno warta ta Wasza miłość jak widać. Dobrze pewnie się stało jak tak się Was czyta. Ci Wasi partnerzy czy partnerki pewnie przewidziały Was na wylot i zatrzasnęły drzwi przed takimi "dzieciakami" - określenie takie, bo taka właśnie jest ta Wasza niby miłość i tęsknota. Zepsuliście ten temat i psujecie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zdanie
facet niby za jakaś kobieta teskni , a tutaj sobie słodkie rozmówki i buziaczki i przytulania urzadza , jeszcze troche i beda pikantniejsze tematy do rozmów dziewczyna tez niby zakochana i teskni za kimś tam, ale temu miodem smaruje aż mdło, czuc desperacje na kilometr jakby ci za którymi podobno tesknicie i podobno kochacie poczytali sobie to juz by nie mieli dylematów ----- bardzo dobrze, że z wami nie są i nie piszcie, ze kogoś kochacie , bo to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zimno, ale w sercu cieplo ;) a u Ciebie? :) i! nie bądź taki, napisz o NIEJ coś, plisssssss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jestem uparty to ze mnie nic nie wyciagniesz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jest zycie a Tobie co sie tak cieplo zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) ale nie bede napisze tak jak Ty: takie jest zycie... nigdy nie będę jego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz smutna, ja tak czasem musze pomarudzic ide na ryby:D wroce jak cos zlowie:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem z rybek :) to raczej nie Ty Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie pouzalam
ty kaśki szukasz>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za slabej przynety użyłeś :D ale zobacz ile płotek tu się pojawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna rybke to juz prawie mialem w rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×