Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Propozyca-pomoc

Szukam dziewczyn do pracy :))

Polecane posty

Gość Propozyca-pomoc

Mam na imię Agnieszka i mam 26 lat. Szukam 5 ładnych i kulturalnych dziewczyn na śliczne duże mieszkanie w Katowicach które jest dostępne codziennie od godziny 12 do 24. Jeśli myślałaś o tym nie raz ale nie wiesz jak zacząc i nie masz możliwości mieszkaniowych bądż boisz się aby ktoś nie zrobił Ci krzywdy to twoje obawy natychmiast mogę rozwiac ponieważ podczas tych godzin spędzanych na mieszkaniu gwarantuję codzienną opiekę, ochronę , pełną swobodę i koleżeńskie relacje. Jeśli jest taka potrzeba zostajecie bezpiecznie odwożone przeze mnie do domu (rodzina nie snuje domysłów i nie martwi się bo noc spędzasz w domu). Telefon służbowy który ode mnie dostaniesz zostaje na mieszkaniu czyli nikt Cię w nocy nie będzie niepokoił. Sama decydujesz jak dużo i jak często będziesz odwiedzała ,,klub szalonych kobiet ;)) Jeśli na początek nie masz ładnej bielizny czy odrosty powodują odruch wymiotny gdy spoglądasz w lustro ;) to nie ma problemu razem odwiedzimy fryzjera i kupimy bieliznę abyś czuła się od samego początku komfortowo..:)) W każdej chwili możesz zrezygnowac czy się wycofac..Jeśli masz problem czy pytania to mów śmiało bo Ja właśnie od tego jestem aby Ci pomóc, doradzic i postarac się rozwiązac Twój problem. Jeśli masz koleżankę bo tak będzie Ci rażniej i obie jesteście zdecydowane to jeszcze lepiej..:)) Nie bój się odezwac..Wystarczy ,że napiszesz mi smsa (mam siec z Orange) a Ja do Ciebie oddzwonię i pogadamy a następnie umówimy się , jeśli będziesz chciała to gdzieś w twojej okolicy i gdy się poznamy i zobaczysz ,że jestem normalną, miłą i wesołą dziewczyną to będziemy mogły spokojnie i lużno porozmawiac. Ja Ci wszystko wytłumaczę a Ty będziesz mogła mi zadac wszystkie pytania które będą Cię nurtowały..:))W ciągu jednego dnia jesteś w stanie na spokojnie i bez przeciążenia zarobic kilkaset złotych , do miesiąca z palcem w nosie kilka tysięcy..:)) Także od pierwszego dnia ciuchy, buty, solarium, przedłużane włosy, tipsy, kosmetyki, biżuteria i wypady gdzie Ci się tylko podoba nie będzie kompletnie żadnym problemem..:)) Stac Cię na to wszystko już od pierwszego dnia i co ważne wzrasta Twoja atrakcyjnośc i pewność siebie..:)) Także czekam dziewczyny na Waszą wiadomość..:)) Mail: propozycja-pomoc@o2.pl lub propozycja_pomoc@o2.pl Telefon: 517-192-110 (to jest jedyna wiadomosc z nicku ,,propozycja-pomoc"! wszystkie inne wpisy po tą wiadomością o tym samym nicku są podszywane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsddfdf
" Stac Cię na to wszystko już od pierwszego dnia i co ważne wzrasta Twoja atrakcyjnośc i pewność siebie." ta wzrasta chyba pojemność dupska, cipska i gardła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
burdel mama!!!!!!!poszukuje chętnych!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszukajcie sobie normalnej roboty na www.planpraca.pl napewno znajdziecie coś dla siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mysle.....
oczywiscie ze burdel mama ładnie ubrala to w slowa,ale: gdzie szacunek do samej siebie? sumienie i zycie z tą przygodą do konca zycia no i jeszcze-niby dlaczego na Waszej za przeproszeniem pupie ma zarabiac ktos inny niz tylko Wy-no i jeszcze to sliczne mieszkanie trzeba utrzymac(z czego?no oczywiscie z Was) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ja wiem
Jest mnóstwo dziewczyn które chcą się tym zajmowac na własną rękę, szukają facetów na czatach i portalach,.Większosc z nich nie ma lokum ani zabezpieczenia przed ewentualną przemocą.Robią to w samochodach,zajazdach i narażają się na różne sytuacje. Sama znam takie dziewczyny.Także jeśli są już zdecydowane albo do tej pory już to robiły to moim zdaniem chyba lepiej aby to wyglądalo tak jak w oferowanej wiadomości a niżeli tak jak robiły to do tej pory.Tak Ja uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) ...
zapomniała też dodac że gratis dziewczyny dostają syfa , hiva i inne gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×