Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość koksiaz
ej to jak z tym wplywem mediow na spoleczenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksiaz
ej to jak z tym wplywem mediow na spoleczenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak media mają duży wpływ na społeczeństwo.jak wiemy w mediach każdą sprawe można przedstawić na kilka innych sposobów manipulując słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak media mają duży wpływ na społeczeństwo.jak wiemy w mediach każdą sprawe można przedstawić na kilka innych sposobów manipulując słowami." Tak samo jest w necie tylko zabawniej. "nie dostałam odpowiedzi na Twoje pytanie.." To zdanie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale większość to podobne charaktery do mnie a takich to ja mało zauważam w swoim otoczeniu ;-) zazdroszczę facetom przyjaciół.. ludzie z dystansem jak coś im nie pasuje po mordzie sobie dają i wspólnie na piwo idą ach.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację,przyjaźń męsko-męska jest z reguły bardziej szczera od przyjaźni damsko-damskiej. Chodzi mi o to,że faceci nie zazdroszczą sobie aż tak, a wśród kobiet częsciej niż wsród męzczyzn pojawia się zazdrość lub np obgadywanie. Ale oczywiście są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie z dystansem jak coś im nie pasuje po mordzie sobie dają i wspólnie na piwo idą ach.." Im bardziej was poznaje tym bardziej mam wrażenie, że tu nie pasuje. Ja w ogóle jestem z innej bajki niż wy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks nie znam ,żadnej kobiecej przyjaźni która przetrwałaby przez lata, lu silną próbę problemów jednej ze str. moja też umarła po jakiś 7 latach ,teraz mijamy się na ulicy mówiąc cześć chociaż i tego na początku nie było .. Cień dlaczego z innej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie z dystansem jak coś im nie pasuje po mordzie sobie dają i wspólnie na piwo idą ach.." cień przecinka nie zrobiłam po słowie dystansem .chodzi mi o to ,że są bardziej wyluzowani, nie czepiają się Bóg wie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba,że podczas tego dawania sobie po mordzie walczą na dystans. Hehe :) szybkiej bardziej chodzilo o to,że już nawet po fakcie ewentualnej kłótni czy bójki chłopak szybko o tym zapomina,zbija pione z kolegą i tyle. A kobiety się nienawidzą latami po kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×