Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Natrudziłem się i wysłałęm kolejną listę ;) .Jest dużo trzeciego wymiaru,więc nie wiem czy się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to czysta przyjemność sprawić mi przyjemność. " masło,maślane ;p A kto powiedział,że jestem gentelmanem? ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym kawałkiem bym go nie nazwał ale to kwestia gustu.I to jest właśnie ten rap dla żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie,choćbym chciał to nie dam rady... musiałbym wymienić około 30 kawałków. Jak nie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam zdecydowanego faworyta.Ale z takich ,które mogły bu się spodobać dziewczynie to ; SUPERSAMIEC DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA PO PROSTU WALCZ PO PROSTU WALCZ 2 a może chłopaki nie płaczą to mój ulubiony film (?) trudno się określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil akurat fajnie brzmi.Dominik i Mateusz normalne imiona.Niech zgadnę, masz znajomych o tych imionach i przez to Ci się zle kojarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się przedstawiam to zawsze mówię"stachu" raz dziewczyna mi do tego stopnia nie wierzyła,że musiałem jej dowód pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie dziwię ,dość mało spotykane imię u chłopaka w tym wieku ;-) Lubię słuchać opowieści dlaczego takie a nie imię ktoś ma , a to pa jakimś dziadku ,ciotce czym starej miłości ;p A Ty wiesz czemu jesteś Staś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×