Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjiki

Wy faceci z "małymi penisami" jesteście nienormalni jeśli

Polecane posty

Gość CHAMBAO
wiec gdyby nie bylo dobrego sexu nie byloby tez milosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
nie wiem czy wyszly za kutasy, wiem ze wyszly za facetwo bez kasy, jedna nawet utrzymywala dlugo swojego faceta, ktory wyglada jak amant filmowy. czy wam wszytsko jedno, co mysli dziewczyna o was? byle tylko ja zerznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>WolnaNarzeczona no pewnie, że Wam zadroszczę, też bym chciał mieć znów możliwości jak miałem 24 lata :D nie to żeby miał problemy ze wzwodem, wciąż jestem wystarczająco twardy, ale jednak "wydolność" spada ;) liczy się wydolność układu krążenia a nie wzrost itp. ja 185 i 17-18 cm, bliżej 17 a kiedyś zdecydowanie 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>poniedziałkowy cyberleń iść do seksuologa/psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>vera z cheshire trochę ;) we wszystkim lubię trochę przesadzać, tak mam, generalnie lubię ekces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
mam bogatego krewnego, ktory twierdzi ze pieniadze sie nie licza itp, tak samo ty rainbow, mozesz pisac ze wielkosc nie ma znaczenia, bo sam masz duzego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
eksces mialo być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały no może trochę tak jest, ale przede wszystkim nie mam zbyt grubego ...portfela ;) i wiem, że z czasem kutas przestaje kobietę kręcić, natomiast po udanych zakupach chce ci robić loda już na schodach ;) a jak kocha! i to w 100% szczerze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>CHAMBAO "miłość" to osobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię przesadzać. Z kolei uważam, że udanego związku nie da się stworzyć bez wierności, zaufania, wzajemnego szacunku i paru innych rzeczy. Szacuję to na 55%, 45 to udany seks. Z tymi zakupami to wiecie, tylko leniwy pustak leci na pieniądze, a samodzielnych kobiet jest na świecie coraz więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
moglbym jej caly skelp wykupic, ale ta szczera milosc by jej przeszla gdyby sciagnela mi gacie. nie ma tak ze potrfet zastapi absolutnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
a moze ja jestem z innego srodowiska niz wy, nie znam lasem lubiacych zakupy jakos szczegolnie, znam i wole takie co po gorach łaza, w starych buciorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
nie chce podawac ile cm, uwierz ze jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakupy trzeba chodzić. 😴 Ale nie czynić tego sensem życia, hobby i naciągać facetów. Ja też wolę stare buciory, co nie znaczy, ze nie kupiłam sobie szpilek. :) Za własne pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefkeninks
vera lubi male,byleby klata byla owlosiona.Napietnuje tez zdrade,ale perwersji nie powie ty kurrwo,jak zdradza swojego faceta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kogoś, kto ma 13 w wzwodzie i umartwia się, że jest mały, a jest normalny. Nie wielkość, a umiejętnosci sa ważne. Trzeba być niezłym pustakiem, żeby być z kimś czy nie być ze względu na jego przyrodzenie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały co do ściągnięcia gaci mylisz się a co do środowiska - no cóż skoro środowisko "patologiczne"... to wiele tłumaczy ;) jak porodzą bachory i przestaną łazić po górach... swoją drogą to ciekawe - "materialistki" lecą na kasę a "idealistki" na centymetry w wzwodzie? ;) niezły ten idealizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
zebys sie nie zdziwil ile bachorow widzialem tego lata w gorach, wleczonych za reke czy dzwiganych w nosidlach. nawet karmiace cycki na wyciagu sie zdarzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>vera z cheshire >Trzeba być niezłym pustakiem chyba trzeba mieć uszkodzony mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały no napisałem - patologiczne środowisko nie wiedziałem tylko, że idealizujące intelektualistki w swetrach lecą na duży wzwód - myślałem, że na gitary, wiersze itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
zadna dziewczyna nie powiedziala mi ze mam malego, ze zrywa bo mam malego, albo ze odchodzi od faceta z wiekszym fiutem. to sa moje kompleksy, ale oparte sa na prawdziwych zalozeniach-takich ze wiekszy jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefkeninks
chlopie jakbys jej wylizal porzadnie pipke,dopiescil dlonmi to by bylo git.Kobieta nie jest dziura do pchania dla dzieciola🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
te z bachorami to nie byly "moje". a czasy swetrowych górołazow intelektualistow juz minely, myslisz ze my jacys harcerze jestesmy? nie wiem jaka wizje masz w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
idź do psychologa mały, masz problem, ale nie z kutasem tylko z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×