Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hduyriyrtdrs

Dajecie płyn do płukania jak macie dobry proszek?

Polecane posty

Gość Lilia- Asusena
Ja daję mimo,że od dawna piorę w Arielu,który jest dobrym proszkiem ale mamy okropnie twardą wodę i potem ciuchy byłyby strasznie szorstkie jak się nie da płynu,dlatego daję,ale w sumie zabijam zapach proszku,jednak wolę to niż nieprzyjemne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dodaje
Kiedys cos sobie umanilam i dodawalam, w koncu stwierdzilam,ze szkoda kasy, ubrania wcale nie byly takie fajne,wole bez plynu,widocznie nie mam mocno twardej wody,zreszta to dodatkowa chemia jakbby nie bylo . Teraz uzywam tylko proszku takze niemieckiego,widze roznice nawet w wydajnosci,duzo mniej go sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli macie ladnie pachnacy proszek i nie chcecie dawac plynu do plukania to polecam wlac wraz w proszkiem troszke octu.pranie bedzie miekkie, bedzie pachniec proszkiem (czego ja osobiscie nie lubie i i tak plyn do plukania daje :P) a i kamien nie bedzie sie na pralce osadzal :D sprawdzony sposob na ubrankach dzieciecych ktore piore bez plynu do plukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka a nie śmierdzi potem octem pranie .Ja zawsze daje płyn do płukania a do proszku vanisz bo jak nie dam to przy prasowaniu zawsze jakieś plamy wychodzą , moi chłopcy maja manie wycierania buzi w rekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduyriyrtdrs
mnie własnie o to chodzi...ze mi ten ariel bosko pachnie i tam na opakowaniu jest napisane ze ma on zapach lenora,tyle ze ten lenor co ja mam (zielony) całkiem inaczej pachnie. A jesli chodzi o zel persil to na nim znów pisze ze zawiera on zmiękczacz tkanin i nie jest konieczne dodawanie płynu do płuklania,dlatego pytam czy pomimo zalecen powinnam lac tego lenora czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaję. Ale ja mam fioła na punkcie zapachu prania. Uwielbiam jak one długo pachną. Obecnie używam płynów E do płukania i nie wyobrażam sobie nie dodać go do prania. Zdecydowanie bardziej pranie jest delikatne i pachnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandra6
Ja polecam niemiecką chemię, obecnie mam proszek ariel, jak dla mnie super, a płyny do płukania softlan - wydajne i pięknie i długo pachną (szczególnie lubię niebieski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubrań nie piore tylko wywieszam na dwór na świeże powietrze, wietrza sie tam cały dzień potem psikam je odświeżaczem i chowam do szafy ,a za oszczedzone pieniadze moge wyjechać na urlop na Majorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tylko do pościeli? Ja lubię jak ładnie pachnie, więc daję do wszystkiego. Zwłaszcza, że ostatnio strasznie podoba mi się E Golden Orchid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze i do wszystkiego, uwielbiam pachnące pranie :) ostatnio kupiłam jubileuszowy E ruby rose, bardzo fajny zapach, nie ulatnia się szybko, więc nawet po kilku dniach od prania ciuchy ładnie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie kwiatowe zapachy E są poprostu powalające. Naprawdę pranie super pachnie i czasem wolałabym mieć je w domu niż na balkonie... :) takie "zboczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbgfbfb
płyn się daje nie dla zapachu ale po to żeby ubrania byly miękkie i po to żeby pozbyć się ładunków elektrostatycznych z ubran, czyli zeby sie nie elektryzowały. myszka taka niby madra jestes a podstawowych rzeczy nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodaję dla zapachu i przyjemności posiadania pachnących ładnie rzeczy :) Gdybym chciała podchodzić do życia tylko i wyłącznie praktycznie, byłoby strasznie nudne ;) A tak przy okazji... widziałyście konkurs jubileuszowy E? Skoro i tak kupujecie, to powinien Was zainteresować dziewczyny http://www.ejubileusz.pl/biedronka/wez-udzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Ja kupuje w Biedronce plyn do prania Klebuszei i plyn do plukania Eden bialy. Zreszta ogolnie jestem zadowolona z kosmetykow i srodkow czystosci z Biedronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagdsagsaga
ja zawsze dodaje Lenor perfumowany, nawet do plynu do paneli dodaje, super pachnie w całym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka88

Proszek do prania to podstawa, niektóre mają w sobie już ładny zapach, ale jak chcesz to jak najbardziej możesz zastosować płyn do płukania o bardziej intensywnym zapachu. Ja zawsze w jedno i drugie zaopatruję się w hurtowni chemicznej z produktami z importu euroshop24h.pl 🙂!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×