Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMA2013LUTY

22 tydzien ciazy ktoś chętny na pogaduchy??

Polecane posty

Gość kaja_@@@@@
mama uty - wow , chciałabym być wysoka , no może nie za bardzo ale dopiero w 10 cm szpilkach jestem równa z głową męża hehe fijfijfijuu - szkoda mi ciebie , że tak sie męczysz. niestety takie przeziebienie to cholerstwo ja pracuje w urzedzie , miejsce publiczne i ludzie non stop wchodza , kaszla i kichaja i naprawde ciezko mi aby uchronic sie od infekcji. pracować będę jeszcze 2 meisiace, od grudnia uciekam na zwolnienie bede siedziec w domciu , gdy na dworzu snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_@@@@@
ja także będe kupowała łóżeczko w okresie grudzien / styczen wózek pewnie tez w tym czasie Fijiufijufjiuu - wiem, ze łatwo sie mówi aby sie nie martwić - wykonanie jest gorsze ja do 3 meisiaca ciazy , gdzie miałam zagrożona , plamienia itp.. byłam jedym strzępkiem nerwów, bałam sie podnieść nawet kg cukru hehe chodziłam powoli jak po operacji itp.. teraz juz OK, ale nachodz amnie inne objawy np. przedwczesny proód, odklejenie łożyska, wady u dziecka itp.. staram sie nie zwariować . ale bardzo przeżywam to wszytsko, gdyż pierwszą ciąże straciłam a w tę zaszłam po 2 latach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhu ja na zwolnieniu jestem od samego poczatku - 6tc jak sie tylko dowiedzialam dokladnie 15 czerwca 2012 :) i tak juz do konca :P kaja_@@@@@ ja wysoka ale w szafie same szpilki, teraz musialam kupic "cos plasniego" ze wzgledu na ciaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
No widzicie, z tymi zakupami też starałam się być bardziej powściągliwa, ale jak widać nie trzymam ciśnienia ;) Kaja ja też bym chciała żeby maluch był do mnie podobny :) Nie to że uważam się za piękność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja_@@@@@ oj przykro.... a mozna wiedziec w ktorym tygodniu?? ja to strasznie sie stresuje i martwie zeby wszystko bylo wporzadku, moja kolezanka urodzila w 22tc miala skurcze i 7cm rozwarcia i niestety nie dalo sie tego cofnac... kurcze mam nadzoeje ze noe zwariuje... moj synek dzis szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
MAMA ja też jestem od początku na zwolnieniu :) A teraz z nudów szyję ręczńie girlandy z kaczuszek do pokoiku chociaż w życiu nic nie szyłam ;) Coś w stylu studia caramella, nie wiem czy wchodziłyście do nich na stronę. Mają śliczne obrazki, girlandy itd. Tylko cholernie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_@@@@@
hehe wiesz ja miałam ciąże zagrożona od 6 tc odrazu gin chciała mnie połozyc w domu i siedziec na zwolnieniu ale stwierdziłam ze dam rade. musiałam byc miedzy ludzmi , bo w domu nachodziły mnie straszne mysli, wiadomo jak człowiek sie nudzi to i głupoty przychodza poza tym hmmm jestem pracoholikiem ale dobro dziecka dla mnie ważne jest oczywiscie a wiec nie zrezygnowałam całkowicie z pracy tylko : ogrniczyłam sytuacje stresowa, kolezanka przejeła trudne sprawy, spokojnie wykonywałam swoja robote, robiłam i robie czesto przerwy w sumie 1 na godzine po pracy odpoczywam , leze, nie dzwigam , nie sprzatam za duzo - mam pomoc mamy do pracy podwoziła mnie koleżanka a wiec wszytsko to sprawiło, ze nadal pracowałam ale nie obciazałam swego organizmu. łykałam tabletki zgodnie z zaleceniami lekarza. ale gdyby takie ograniczenia nie pomogły to oczywiscie odrazu poszłabym na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_@@@@@
teraz zaczyna mi doskierwac kregosłup i wiem , ze bede musiała juz niedługo pożeganć sie z pracą a wiec do konca listopada pracuje a potem uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
Kaja strasznie współczuję, musiałaś to strasznie przeżyć :( Ja miałam plamnienia gdzieś w 3/4 miesiącu, latałam po lekarzach jak wariatka ale nikt nie mógł mi wytłumaczyć skąd to się bierze, bo wszystko było ok. I teraz już nie plamię. Powiem Wam że najgorszy w takich chwilach jest internet i doszukiwanie się cudów. Każdy przypadek jest inny, ja już się nauczyłam i po tym usg nie czytam żeby się nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kregoslupem tez mialam problemy ale poki co wszytsko dobrze, nie boli :) moze dlatego ze sie nie przemeczam :) ja juz mam na kacie 3 pobyty w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
MAMA ojej, ale z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
Spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak: 25.06.2012 zrobilam test ciazowy i wyszly II kreseczki, wiec odrazu 1) 6tc poszlam do ginekologa potwierdzic ciaze. ginekolog potwierdzil ciaze i stwierdzil 7cm cyste na jajniku i dostalam skierowanie do szpitala bo grozilo poronieniem. po 4 dniach wyszlam. 2) 9tc mialam bole w lewym boku (tam gdzie cysta) i znow trafilam do szpitala i lezalam 2tygodni 3) 20tc mialam bole podbrzusza chyba z "przepracowania" ale zadne leki nie dawaly ulgi i po konsultacji ze swoim ginekologiem kazal sie zglosic do szpitala, wykryto ze mam jakis maly problem z tarczyca, lezalam 5 dni najwazniejsze ze z moim synkiem wszystko dobrze :) czekam na USG 4D :) FijFijfijuu a Ty skad jestes i ile masz lat i ktora to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie dowiedzialam ze mam toxo to tez czytalam i sie zalamalam a lekarz powiedzial: "prosze przeciac kabelek od internetu" :D doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
O rany, to trochę przeżyłaś :( Dobrze, że już to wszystko za Tobą, teraz już musi być tylko dobrze :) Jestem z Warszawy, a właściwie teraz jużspod W-wy, niedługo skończę 28 lat i to moja pierwsza ciąża :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata, 15 lutego bede miala 23 urodziny a na 14 lutego mam termin, wiec moze byc ciekawie, jestem z Rzeszowa i to moja pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
He he, to byś miała niespodziankę :) A jak liczysz termin, wg. Ostatniej miesiączki czy usg, bo ja już się w tym pogubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ostatniej miesiaczki, wedlug USG ciaza jest kilka dni mlodsza :P po za tym na kazdym USG inn data wyskakuje, miedzy 13 a 18 lutego, a na karcie ciazy mam 14luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
U mnie w sumie potwierdza się termin wg. Usg. Wiesz może jak oblicza się termin wg. Om? Całkiem zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Hejka A ja mam tez różne terminy między 15_ 25 lutego. U mnie wygladalo to tak ze zrobilam test ciążowy przed okresem i wyszedl pozytywny bardzo sie cieszylismy. Bo wszystko bylo planowane LICZONE A potem zaskoczenie bo 3 kolejne testy w odstepie co3 dni dawały wynik negatywny Okresu nie bylo a więc gdy spoznial sie juz 3 tyg poszlam do gin Na badaniu usg pusto . Gin stwierdzila ze 3 testy neg plus usg wyłączają możliwość ciąży gdyz powinien to byc juz conajmniej 5 tydz Dostałam tabl, na wywolanie okresu. Nie wzielam. Poszlam ba bete A jeszcze mi gin powiedziala ze jeśli beta pizytywna toprawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Beta wyszla. Chyba 162 nie pamietam Rozpłakałam sie nie ze szczęścia lecz ze strachu o życie i zdrowie swoje Kolejna beta po 72 godzinach juz ponad 2 tys Taki skok nie mógł wskazywać na c. Pozamaciczna Udalo sie a teraz juz mija 21 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FijFijfijuu
Tak, to jest dziwne ;) Tak jak to że jak powiesz komuś w którym jesteś tygodniu to i tak nic mu to nie mówi ;) Znam tą stronkę, tylko termin wg. Dług. Cyklu wychodzi mi na 14.02, a wg. Moich teorii będzie to troszkę wcześniej. Mam cykle 31 dniowe ale w tym miesiącu kiedy nam się udało miałam owulację ok. Tydzień wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Tak na usg było pusto sama widziałam jeździła mi tym usg z 30 min Jej także zależało na mojej ciazy i byla zawiedziona bo leczyla mniee od 1,5 roku. Nie mialam pretensji. Prowadzę u niej ciąże dalej gdyż ma najlepszy sprzet w miescie. Wg teraz tego co pokazuje nam usg. Wychodzi ze do zapłodnienia doszło później niz liczyliśmy. Przesunęła sie owulacja gdyz przed nia wyjechałam zagranice i nie mialam w tym miesiącu monitoringu, opieralismy sie na wyliczeniach z poprzednich m.cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... to pewnie i ginekolog "szczesliwa" ze Ci sie udalo :) i faktycznie zbyt wczesnej ciazy nie da zobaczyc na USG chocby tym najlepszym! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
No tak :-) A powiedzcie jak wasze brzuszki widoczne? Przytylyscie,? nosicie ciążowe ubrania Ja mam brzuch maly jak ubiore dopasowany żakiet i go zapne to jestem plaska, chwilami sama stoje przed lustrem i patrze czy juz urosl Przytylam 2,8 kg. ubrania noszę nadal te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz troche przytylam a w sumie sama nie wiem z czego, moj gin mowi ze mam wod plodowych po dostatkiem :D to chyba dobrze:P ja chodze w legginsach i tunikach, a w kurtke sie juz nie mieszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
No właśnie, nie wiem w co będę sie ubierać jak przyjdzie zima Jaka kurtka lub płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×