Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Jaki wujowy nastrój mam.

Polecane posty

Sprzęt mi się popsuł. PODSZYWUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Wiewiór, ten Samsung się włącza i się włączyć nie chce (pokazuje tylko logo firmy) przez godzinę i dłużej. Cholerne gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trapa, która działała całkiem nieźle przez ostatni rok. Samsung Galaxy Tab. Właśnie zaczął się buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitor, który bez przerwy wyświetla logo firmy ? Może to zamierzone działanie marketingowców Samsunga. Trudno o bardziej sugestywną reklamę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarancji w ogóle nie ma. A może jest, ale nie wiem gdzie. W tym domu oprócz burdelu i nadęcia nic nie ma. A teraz ktoś mi odłączył słuchawki od skrzynki i mimo podłączenia też nie działają. Nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sprzęt powinien mieć minimum dwa lata gwarancji. Jeśli był kupowany w Mediamarkt, to chyba wystarczy faktura. Masz fakturę, prawda ? Powiedz, że masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba gdzieś tam fakturę. Na drugim końcu Polszy. Dobra, pogodziłam się już z faktem, że nie mam sprzętu. I tak był do du­py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deka próbowałaś zdjąć
taką ochronkę na ekran monitora? ma logo firmy :classic_cool: powiec ze zdejmowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu próbuje robić ze mnie debila, który nie wie jak posługiwać się sprzętem. Kurwa, tablet działał normalnie, no prawie normalnie, bo ma brzydki zwyczaj zacinania się przy grach typu Ninja Fruit. Dzisiaj go włączyłam, pokazuje się ten cholerny "Samsung", pokazuje się pięć minut, potem piętnaście, godzinę - no to już wiadomo, że musiał się jakoś zawiesić. Miałam już taki numer ze starym laptopem, trzeba było uruchamiać w trybie awaryjnym, też to gówno dało i informatyk na mnie zarobił. Piszę sobie tylko, żeby sobie popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ya
będzie gut inną razą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×