Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wa wka

Zyjacy w dlugich zwiazkach bez slubu...

Polecane posty

Gość allium robiła specjalizację
u jasnowidzki Amali, nie sprzeczaj się z nią Cukierek, bo ona wie lepiej co i jak dzieje sie w Twoim życiu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium, a czego tu nie kumasz? Moi teściowie też chętnie by nam dom przepisali. Mój facet ma rodzeństwo pożenione, dzieciate a jakoś my pierwsi byliśmy na liście. Nie te czasy, że śłub uprawnia do przepisywania czegokolowiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Byc moze, ale stron juz powstalo 33 a ja ciagle tej wyzszosci nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium zatrzymała się w XIXw
więc może jej być ciężko zrozumieć pewne sytuacje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
mireczkowataaa- doskonale zdajemy sobie z tego sprawe. Dom jest swiezo po remoncie. Sami wyremontowlismy caly dom. Rodzice mojego maja dol, a my 1 pietro i poddasze. Allium tak ma rodzenstwo dorosle i już zonate. Nikt nie mial przeciwskazan że dom odpisuja na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie cukierek zdecyduj czy masz dom czy mieszkanie i czy ono jest współne czy rodziców bo się plączesz ------- 10:17 [zgłoś do usunięcia]cukierek88 Hej dziewczyny. Zyje w takim zwiazku 6 lat. Szczerze powiem że chciala bym zlegalizowac nasz zwiazek. Ale mój nie chcę. Mamy mieszkanie wspolne, samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepisali, bo nie chcieliśmy. Z tym domem nic nas nie łączy- mamy mieszkanie w mieście i działkę, na której będziemy sie budowali. Dla nas to zaden interes ten dom. A niestety wiąże się to z kosztami- to po co? Pomyślże czasem allium, to naprawdę nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , mireczkowata , oczywiście .... :D rodzice konkubenta chcą wam przepisać dom ale wy - ludzie honoru :D nie chcecie bo wolicie się sami budować ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
Allium moja dyskusja się z toba konczy. Nie kazdy ma taka rodzine jak ty dla ktorej priorytetem wspolnoty majatkowej jest slub. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budowa oczywiście nie wiąże sie z kosztami :) o tym nie pomyślałaś ? czemu ? głowa zabolała ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
allium może po prostu ślepa jesteś ? A moze argumenty kiepskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawnaj
A czym się rozni mieszkanie od domu ? I to nieruchomosc i to. Nie dyskutujcie z nia moze da sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium- a co w tym dziwnego, ze chcemy się sami budować??? Postawić dom taki jaki chcemy i, przede wszystkim, GDZIE chcemy?? Może dla Ciebie przepisanie domu w stanie obojetnym, w miejscu obojętnym to wielkie cos. My oboje dobrze zarabiamy i żadnym interesem jest dla nas ten dom. Gdybysmy tak mieszkali, jak cukierek, ok- fajnie. Ale w naszym przypadku ten dom nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz czym sie rozni mieszkanie od domu ?:) to o czym chcesz dyskutować ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium, akurat o kłamstwie
to ty się nie wypowiadaj, psychiczna myszelina wczoraj udowodniła kto tu jest największą ściemniarą w tym temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mam przeciwko takim związkom :) ale sama jestem wierząca i zrobiliśmy ślub i wesele ale takie na 80 osób. Najbliższa rodzina (mąż ma takiej 50 osób a ja 30). Najważniejsza jest dla mnie obraczka własnie :) nigdy nie zdejmuje i jestem dumna że moge być żoną dla wspaniałego mężczyzny:)-on myśli podobnie. No i jakoś tak może to nasze odczucie ale seks po ślubie stał się jeszcze fajniejszy :) A moi rodzice sie rowiedli i kazde kogos poznało ojciec ma córke z inną i odwiedzam i mame i tate. to ich sprawa. Uważam że takie związki tez mają przyszłość . Wszystko zależy od człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj poly - to nie j est dyskusja w celu porozumienia , bo przecież m i od tego reka nie odpadnie , że ktoś w konkubinacie żyje :) ale chciałabym ,zeby panie zobaczyły inny punk widzenia . co z nim zrobią - ich sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zanim zaczniesz wymagać od
innych spojrzenia na to z innej perspektywy, zrób to najpierw sama zasrana hipokrytko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zeszła na inny -włąsnie próbuję paniom uświadomić ,ze finanse w małżeństwie są tak samo wązne jak w związku nieformalnym ,ale jestem ciągle podejrzewana o to ,że nakłaniam do ślubów tylko ze wzgledu na pieniądze :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogam dostac dom nowy w 2011 zbudowany 150 m2 brązowe okna drzwi wytynkowane wnętrze hydraulika i elektryka zrobione. Nie chcieliśmy. mamy działke ,chcemy swój projekt na swojej ziemi na swoich zasadach i zeby mi sie nikt nie wpierdzielał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego od nikogo nie wymagam - bo niby jak ? jedynie odrobinę kultury ,ale jak dla icebie i to i tak za dużo jak widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×