Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamiill

jak dajecie sobie rade-rodziny z dziecmi?

Polecane posty

Gość kamiill

itam mieszkam w warszawie mam 4 letniego synka do tej pory maz mogl pracowac na nocki jak sie wyspal mogl zajac sie dzieckiem a ja moglam isc w dzien do pracy. teraz maz stracil prace moze miec prace w dzien czyli ja rowniez w dzien wynajmujemy mieszkanie do tego przedszkole w warszawie jestesmy sami i nie mamy nikogo kto zajmie sie dzieckiem . dlatego mam do was pytanie jak sobie radzicie gdy oboje pracujecie w dzien co wtedy z dzieckiem jak np . zachoruje nasze wydatki mieszkanie 1600 klubik dla malego 330 na zycie 2000 DAJE NAM 3930 zarobki ja 1500 maz 2000 + premia ale w okresie simowym nie ma co na to liczyc jak maly zachoruje to koniec wiec teraz jestem zmuszona rostac sie z mezem ,musze mieszkac u rodziny w innym miescie on musi zostac tu .... mam naprawde dola jak wy sobie radzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
rozstać z powodu pieniędzy czy ty aby nie przesadzasz i co to za mieszkanie za 1600 moze posuzkajcie tanszego jak dla mnie cena wyrywa z butów a wynajmowałam w 3 z dzieckiem nie jedno mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiill
w warszawie z oplatami 1600 to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my radzi wspaniale
postawialiśmy na naukę. Ja jestem lekarzem, zona notariuszem i mamy małe dziecko. Starcza na wszystko, ale my zadbalismy o przyszłość naszą i naszego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiill
no to gratuluje widzisz nie kazdy jest tak madry jak wy... ja tez tak planowalam i chcialam zapewnic swojemu dziecku wszystko co najlepsze a najwazniejsze-pelna rodzine... jak na pewno czytales mam problem a to ze chwalisz sie ze tak sie tobie wspaniale uklada nie pomaga... zycze tobie jak najlepiej ale niektorzy maja gozej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiill
... a z drugiej strony to chyba oboje musieliscie miec pomoc i wsparcie rodziny do momentu az skonczyliscie nauke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjj32
Dlaczego nie wyprowadzicie sie z wawy do mniejszego i tanszego miasta?np w rodzinne strony jednego z was, pracy za 1500 jest mnostwo, wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×