Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Queen of your heart

Najskuteczniejszy środek na usunięcie osadu z kabiny prysznicowej?

Polecane posty

Poda ktoś? Szorowałam kabinę szczoteczką do zębów i pewnym środkiem ale nic to nie dało...Na mokro wyglądało nawet nawet , po wyschnięciu nadal było widać zacieki , biały osad z mydła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ten biały osad po szorowaniu to nie jest mydło, tylko kamień ja używam zwykle Ajaxa do kabin prysznicowych i jest ok, ale ja mam dość miękką wodę gdy mieszkałam w Warszawie miałam bardzo twardą wodę i kamień osadzał się dosłownie na wszystkim w zastraszającym tempie i czasami pomagał już tylko mocny płyn do czyszczenia toalet - tylko jeżeli będziesz chciała go użyć pamiętaj o tym, żeby to robić w rękawiczkach albo szczotką i nie myj szczoteczką do zębów :) bo zwariujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbrghthbgh ythyt3g trgtb
Lidlowy płyn w sprayu W5, są różne rodzaje, mi najbardziej przy kamieniu pomaga ten do czyszczenia łazienki. Domestos np.nie radzi sobie z kamieniem jaki się osadza w wc, więc czasem spryskam tym i czyści rewelacyjnie, podobnie świetnie myje glazurę, wannę czy baterie. Jest o niebo lepszy i tańszy od cilit bang. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale power of
clean?lidlowski?super daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Kupić w chemiku kwas solny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgh980990
mleczko cif i gabka wyszorowac i goraca woda splukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydownie najlpeszy
( i najtanszy) jest ocet. nawilzyc szmtke, polozyc, potrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda z ocem,(wlewam do butli po plynie do mycia okien) i raz w tygodniu spryskuje kabine chwile czekam , przetre gąbeczką i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko kup
sobie frosh do kabin prysznicowy , kosztuje 7zl i super dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko kup
a ocet tak naprawde gowno daje a smierdzi potem w lzience ze nie da sie w niej przebywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
płyn Starwax do kabiny prysznicowej. Sprawia wrażenie, nie aż tak żrącego . Niestety strasznie drogi( ok. 30 zł), ale używam go jak kabina znowu zupełnie zapyzieje lub na "specjalne okazje i gości", choć staram się do tego nie dopuścić i myję co 2gi dzień tanim Yplon multisurface( ok. 5 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam pam pa ram:
sansed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie Cif bialy w spray
cream power, jest rewelacyjny zarówno do kamienia jak i zlewow ze stali. Wypoleruj gąbeczką tą ostrą stroną i zobaczysz, że od tej pory zawsze będziesz go używała. dodatkowo ma zajebisty zapach. Ja już stosuje go od lat i jjeszcze nigdy mnie nie zawiódl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
plyn Goliat -producent Optima Bydgoszcz-nie ma lepszego na kamień w kabinie i toalecie .Jest też tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani S
voigt pikasat vc 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
A ja się wkurzyłam na wszystkie preparaty przeznaczone do usuwania kamienia i gdzieś na kafe przeczytałam, że najlepsza jest woda z płynem do mycia naczyń a potem roztwór z octu. Wypróbowałam i jestem bardziej zadowolona niż z tych wszystkich środków. Fakt, śmierdzi octem, ale coś za coś. Domestos też nie najładniej pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila sowa
Też uważam, że najlepszy jest ocet. Stosuję go od lat do usuwania wszelkiego kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wylewam cala butelke domestostu takiego do toalet, Rzomazuje to na kafelkach i zostawiam na noc. Rano splukuje dokladnie prysznicem. Kafelki i fugi wygladaja po tym jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinska
butelke octu wlej do miski.Porzadnie namaczaj w nim scierke i szoruj mocno kabine.Ja nie znam lepszego srodka.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do wcześniejszej wypowiedzi - generalnie ta seria chemii W5 z Lidla jest super, również produkty do prania. Próbowałam różnych, również tych reklamowanych w TV w testach skarpetkowych ;) i przekonałam się, że W5 nie jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie lazienkaplus.pl jest cały dział ze środkami czyszczącymi :) są tanie a do tego naprawdę dają sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszorowałam kabine gąbką lekko chropowatą namoczoną w wodzie z jakimś żelem pod prysznic , wypłukałam i mam taką jakby szpachelke gumową i nią zciągam wode , tzn zaraz po prysznicu jak jeszcze mokry zcieram szyby tą szpachelką , zapomniałam jak ten przyrządzik sie nazywa ale kiedyś nim czyściło sie okna, no i tak za każdym razem robimy a zajmuje to z 4 minutki no i prysznic jest czysty , zero kamienia i smug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam takiej myjki do szyb do kabiny prysznicowej :) faktycznie wtedy jest dłużej czysta, bez śladów zaschniętych kropli wody. zależy też od kabiny, bo akurat moja to jest taka: http://www.lazienkaplus.pl/pl/kabina-prysznicowa-polokragla-ravak-pivot-pskk3-90-satynatransparent-37677u00z1,54695,63,i.html i pięknie się prezentuje, ale też pięknie widać na niej każdą kropelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×