Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Srebrne pierścionki.

Szukam pierścionka

Polecane posty

Gość Srebrne pierścionki.

Czy znacie jakieś miejsce gdzie można kupić ciekawe pierścionki srebrne po atrakcyjnych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam :-)
A może napiszesz jakie pierścionki ci się podobają i jakich szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnskup.pl
Hej, Jeżeli jesteście ze śląska do zapraszam do sosnowca ,mam tu sklepik z takimi rzeczami ,pierścionki srebrne od 10 zł (próba 925) ,łańcuszki ,kolczyki,zawieszki itp itd. adres tu : srebrnyskup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam :-)
Co masz na myśli TANIE? To znaczy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam :-)
Ciekawa jestem jakie to mogą być pierścionki za 10zł.? Przecież nic nie ma za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka24
Nigdy nie szukam NAJTAŃSZYCH pierścionków bo one nic nie są warte ale czasami można znaleźć strony na których się znajdzie coś ciekawego dla siebie po cenach do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnyskup.pl
a czym się różni najtańszy srebrny pierścionek od takiego droższego jeżeli jeden i drugi jest wykonany ze srebra próby 925 ?? przecież to ten sam stop metalu,więc jezeli tylko ma nabitą próbę to nie ma podziału drogi lub tani. Srebro to srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnyskup.pl
Wszystko zależy od zasobności portfela.jeden lubi przepłacać i kupować np. w aparcie lub u kruka a drugi pójdzie za róg do małego sklepiku i kupi to samo za połowę albo i mniej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bargen
Zgadzam się. Ale nie wierzę, że można ładny pierścionek kupić poniżej 50zł. Nawet za 100zł. jest ciężko coś ciekawego znaleźć a co dopiero za 10zł. Więc się nie podniecajmy ceną bo konsekwencje zawsze będą takie same jak z przetargami na polskie autostrady. Masz taką jakość ile za to zapłaciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnyskup.pl
Poniżej w linku fotka pierścionka próby 925 waga :2,2 grama za 10 zł. Oczywiście próby z urzędu probierczego . http://zapodaj.net/c9f25c346d304.jpg.html Mam bardzo dużo takich pierścionków,oczywiście jednemu się będzie podobał innem nie,ale daje przykład aby nie być gołosłownym W razie czego zapraszam do siebie przekonać się na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
na allegro można nieraz fajne perełki wyszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt - mają tam piękną, ręcznie robioną, artystyczną biżuterię, która każdemu przypadnie do gustu:) Ceny są różne, w zależności od zasobności portfela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiti
Ja raczej nie polecam srebra po 10 zł bo z doświadczenia wiem że bardzo szybko straci swój urok i zacznie ciemnieć. Z uwagi na fakt że bardzo lubię srebro w połaczeniu z minerałami to często zagladam na stronę www.kuzniasrebra.pl mój ostatni tam zakup to http://www.kuzniasrebra.pl/Pierscionki/Pierscionek_srebrny_rozm_10_Iolite_3g_23475.html jestem zadowolona,nie czarnieje,ładnie się prezetuje na dłoni no i jakiś mega drogi też nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jero
Ja własnie szukam czegos dla dziewczyny (za tydzień mija rok jak jestesmy ze sobą i chce żeby kupić jej jakis drobiazg z tej okazji) Keiti Ciekawy ten link,pozwolisz że pójdę na łatwiznę i skorzystam :) Jak myslicie mogło by być coś takiego??? http://www.kuzniasrebra.pl/Zawieszki/Zawieszka_srebrna_35mm_Niebieski_Topaz_2g_21951.html i do tego jakis łańcuszek oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO to masz idiotyczne doświadczenia, Keiti,i nie znasz się kompletnie na srebrze. Po pierwsze, to srebro zawsze ciemnieje, chyba, że jest pokryte rodem. Można je czyścić pastą do zębów. Po drugie, coś tam kiedyś kupowałam w Kuźni srebra i tragiczna nie jest, ale paradoksalnie można czasem używkę za 10 zł kupić z lepszymi kamieniami niż tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen
A ja muszę się wtrącić i napisać że jednak nie wydaje mi sie żeby za 10 zł mozna było kupić coś co jakościowo będzie leprze od produktów www.kuzniasrebra.pl. Moze i Kati nie zna sie na srebrze bo faktycznie raczej zawsze czarnieje i prosto ją doczyścić ale kuźnia ma akurat swietny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kwiatkowska
Witam, zapraszam do klubu zakupowego Złote Wyprzedaże, w którym znajdzie Pani piękne, srebrne pierścionki światowej firmy Jelena Berzowski, aż z 80% obniżką. Jako ekspert firmy Złote Wyprzedaże, mogę zaświadczyć, że wszystkie produkty na stronie są oryginalne. Zachęcam, by dołączyć do naszego klubu zakupowego i korzystania z fantastycznych okazji! Pozdrawiam, Joanna Kwiatkowska. _____________________________ Online Ekspert ZloteWyprzedaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×