Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaki to serial?

Serial z lat 90-tych.

Polecane posty

Gość Jaki to serial?

Witam, pamiętacie może taki serial, gdzie była taka dziewczyna czarne włosy miała, loki, była biedna mieszała w przyczepie z jakimś starszych mężczyzną, no i z małpką. Pracowała w cyrku, tam się zakochała. Było coś takiego też, że ona wzrok straciła. Było to w latach 90-tych, ale nie pamiętam tytułu, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma :) była to telenowela meksykańska. Mieszkała z dziadkiem. Potem odnalazła swojego ojca który miał złą żonę i córke Valerie, która była rywalką Palomy. Valeria wyszła za mąż za Luiza bo była z nim w ciąży. Pod koniec Valeria spadła z jakiegoś piętra, jej matka straciła rozum a Paloma wyszła za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivon
Masz racje pomylilo mi sie z Casandrom tez byla biedna mieszkala w przyczepie ale z przybrana babcia hyba :) Tak czy inaczej oby dwa seriale rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu78nic nowego
o prosze jest nasz magnat hiszpanin!!!!!!!!!! hahahah jaki fantazje na dzis? stolowka czy wyjazd do wloch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to serial?
hiszpanin, dzięki wielkie. Nie wiecie czy można zobaczyć go w internecie? Chyba go nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to serial?
Szkoda, spóźniłam się, dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaq1
witam, mam takie pytanie czy ktoś może kojarzy taki serial, w którym narysowane rzeczy materializowały się 'ożywały' ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowany_kaloryfer
ok, ludzie jak ktoś będzie wiedział o jaki serial mi chodzi to będzie mistrzem i w ogóle szacun wielki. Bo akurat też szukam serialu z lat 90 tych, z 92 albo 93 roku, zagranicznego, jakiś kryminał lub sens. Leciał w tygodniu, w porze raczej wieczorowej. Miał bodaj tylko kilka odcinków, taki mini-serial. I tu jest problem, bo pamiętam z niego mało, jedyną rzeczą którą pamietam jest to, że był tam jakiś stary, no może 50 letni , gruby facet, który czasem przebierał się za babę, narzucał jakieś kiecki na siebie czy płaszcze itp. zawsze jak sie przebierał to coś sie mialo zdarzyć. Kojarze też że w tym serialu były też czasem sceny łóżkowe , mimo że serial nie leciał po 22. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×