Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo :(:(

Jak delikatnie powiedzieć mężowi co mnie podnieca w grze wstępnej?

Polecane posty

Gość smutna bardzo :(:(

Boje się mu powiedzieć bo on jest bardzo zazdrosny i boje się że może mnie źle zrozumieć Bardzo lubię stymulację łechtaczki a on nie umię tego robić i w minetce liże wszystko a ja bym chciała tylko łechtaczke.Jak mu powiedzieć co lubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo :(:(
Jak mnie kiedyś wyjebał sąsiad, to trzy dni mnie dupa bolała. A mąż to cienias i ma małego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mój luby, dziękuję ci za twe zaangażowanie w nasze pożycie seksualne lecz chciała bym wyrazić pewne sugestie, których wcielenie w życie pozwoli mi zwielokrotnić doznania płynące z wykonywanej przez ciebie gry wstępnej. Zdaję sobie sprawę drogi partnerze iż przyjmiesz to ze zrozumieniem ponieważ czynię to dla dobra nas obojga. Nie liż mojej waginy jak kot mrożonej ryby!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo :(:(
I jeszcze mu naściemniałam, że jest moim pierwszym hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie oczy44
o jaskiemś s prawiczkowi drobnych na seks telefone zabrakło:P ściągaj skórę pod gacie mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz.........
powiedz mu wprost, czego chcesz, w czym problem??? po ile wy macie lat, ze nie potraficie rozmawiac o swoich pragnieniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo :(:(
Naprawdę jest mi z tym źle słuchajcie:( Mam męża kocham go bardzo, seks uwielbiam z nim lecz nie osiągam orgazmu i strasznie mnie to irytuje.Boje się że go zranie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo :(:(
Wstrętne podszywy!!!! Proszę o poważne porady!! :( Chodzi o to, że nie chcę, żeby mnie lizał wszędzie po całej..no wiecie cipce.. bo wstyd się przyznać ale mam zaawansowaną grzybicę pochwy i co za tym idzie sromu także. Więc nie chce, żeby się zaraził ode mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo :(:(
Kocham go bardzo ale jak nie umiem mu powiedzieć o moich potrzebach...wstydzę się :(:( jak to się nie zmieni to ODEJDĘ chyba od niego albo znajdę sobie kochanka co zapozna mnie z analnym seksem bo o tym marzę już od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×