Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tekturowa

Nie rozumiem zachowania faceta ! Pomóżcie ;(

Polecane posty

Gość tekturowa

Zacznę może od tego, że chodzi tutaj o relacje typu niezobowiązujący seks (wiem, że ostatnio tematów tego rodzaju namnożyło się tutaj no, ale cuż... ) Facet z którym poszłam na takie coś od samego początku naszej znajomości strasznie mnie pociągał fizycznie, ogromne pożądanie, ale i przy tym świetnie porozumiewaliśmy się poza sferą seksualną. Dlatego też zdecydowałam się na taki układ :) Pasowało nam to, oboje byliśmy wolni i teraz nie chcieliśmy żadnego związku. Ja obecnie nawet o tym nie chciałam słyszeć.. za bardzo się sparzyłam ostatnio by znów pchać się w podobne relacje. Ustaliliśmy, że oprócz seksu i miło spędzonego czasu razem nie będzie żadnej ingerencji w nasze życie osobiste. Każde z nas jest tak jakby wolne. Luźny związek :) I tak jak wcześniej wspomniałam oprócz seksu trafiliśmy z naszymi charakterami tak, że świetnie się rozumiemy i bez problemu możemy wyjść na piwo, porozmawiać też na inne tematy. No i teraz przejdę do sedna mojego problemu, ponieważ nie rozumiem trochę Jego zachowania (nie wiem może na razie wyolbrzymiam, ale zaczyna mnie to niepokoić) gdyż jeśli chodzi o sprawy seksu to na początku znajomości nie ukrywam, że wyglądało to trochę mechanicznie. No, ale w końcu to tylko seks bez żadnych uczuć prawda ? :) Skończony stosunek i w zależności od naszego czasu spędzanie chwil na rozmowy. No, ale najczęściej wyglądało to trochę bezuczuciowo. Czyste zaspokojenie swoich pragnień. A teraz.. no dokładniej od jakiegoś czasu podczas stosunku czy już po zachowuje się on hmmm.. trochę inaczej. Stał się dużo bardziej (żeby nie powiedzieć, że bardzo bardzo bardziej :P) czuły, cały czas mnie przytula, okazuje dużo więcej uczuć wobec mnie. Pewnie by mi to nie przeszkadzało gdyby był moim facetem :) to raczej oczywiste :P no, ale nasz tzn. układ jest trochę inny. Nasze relacje nie miały przypominać bycia w związku. I nie twierdzę, że mi się to nie podoba, ale przyznaje że zaczynam się martwić, nie wiem co o tym myśleć po prostu.. Dużo wcześniej Jego zachowanie mnie zwyczajnie no nie krępowało tak jak teraz. Chyba dlatego, że zachowywał się zrozumiale w stosunku do naszej relacji. A teraz jakby ta sfera emocjonalna między nami zaczynała się zmieniać. Wpływa na to dużo czynników, ale tylko w skrócie opisałam jak to wygląda. I tak już za bardzo się rozpisałam :D No, ale chyba krócej się nie da :P Chyba najbardziej pomogłyby mi dziewczyny, które były w takich relacjach jak właśnie niezobowiązujący seks. Nie wiem co myśleć o Jego zachowaniu i co robić dalej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaaaMi
Na moje oko to już nie wygląda jak seks bez zobowiązań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyfjjf
moze zaczyna cos do ciebie czuc oprocz pociagu fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×