Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cg

czym myjecie wanne?

Polecane posty

Gość harmid
proszek rysuje wanne, więc raczej tego nie stosujcie. Ja myję białym cifem w sprayu, skuteczny i ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cif mleczko...koniecznie wybielajacy, zapach troszke za ostry ale wystarczy na 5 min otworzyc okno i wietrzeje ladnie..bardzo poleam jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proszkiem do prania
wanna jest bielutka i wcale nie porysowana. Moja mama tak kilkadziesiąt lat myje i ja tak myje. ostatnio rozmawiam z koleżanką i ona też tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam moim zdaniem nie
skrzatem albo innym mleczkiem , cif wcale nie jest taki super(to tylko marketing) ....ściera niektóre emalie i powierzchnie akrylowe, czasem płynami uniwersalnymi do czyszczenia a co do proszków typu ajax to się zgodzę bo rysują jak fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryhgyiahs
proszek do prania jest fajny- sypię trochę proszku na dno wanny, zwilżam go wodą, rozsmarowuję na wannie, zostawiam na trochę, później przejeżdżam szmatką i spłukuję mleczka pozostawiają "piasek" , takie drobinki, które ciążko spłukać, bo ciągle są :-) proszek zawiera enzymy, któe rozpuszczają różne brudy i łatwo się spłukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam cyfia, a czasem proszku jakiegoś bardziej silnego też kupnego specjalne do tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam sprayu
clin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×