Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawykobiety1

Faceci myślą tylko o jednym... Czy kobiety nie chcą seksu?

Polecane posty

Gość ciekawykobiety1

Powiem szczerze, że kilka lat temu "nie chciałem skrzywdzić" kobiety idąc z nią do łóżka bo nie chciałem, by tak pomyślała..jak to jest? czy wszyscy faceci tacy są, by udawać, że to ta jedyna, póki nie zaliczą? I czy wy drogie Panie nie chcecie iść do łóżka? Kiedy chcecie? kiedy uznacie że warto, na jakim etapie znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawykobiety1
Ale chyba nie warto wierzyć w te "wszyscy faceci są" bo można iść w drugą skrajność i kobieta pomyśli...co on nie ma jaj? niech mnie posiądzie w końcu (mówię o tych mniej śmiałych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vooooojs
To zależy, czy chodzi o sam seks, pożądaniem, czy budowanie czegoś więcej. Jeśli tylko o seks to wiadomo, że nawet przy 1 spotkaniu. A o związek, to trzeba troche poudawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawykobiety1
ale z moich obserw wynika, że jak się to poda od razu, to staje się mniej apetyczne...trochę gonić króliczka, ale nie złapać. Wyobraźmy sobie, że facet mówi na starcie że będzie wierny i w ogóle...taki don kichotem zaczyna być, czy może się mylę i Wy tego pragniecie...może to zależy od tego jaki facet jest w Waszych oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×