Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewa Mn.

Jaką maszynkę do mielenia mięsa kupić ?

Polecane posty

Gość Ewa Mn.

Możecie mi doradzić ? W czym Wy mielicie mięso np na mielone itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
mam zelmera i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
rowniez mam zelmera i uzywam jej juz blisko 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam zelmera :) moja babcia też ma maszynkę tej firmy już od 20 lat, często używana i nadal na chodzie, baz żadnej awarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
też polecam zelmera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
też polecam Zelmera ale dokup od razu przystawkę do tarcia warzyw (ziemniaki na placki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenotka ... ... ...
Zelmer, od lat w rodzinie mięso zmielę, ziemniaki na placki ziemniaczane i jabłka na jabłecznik, pieczarki do uszek, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mn.
Jeszcze tylko spytam, który model macie ten najtańszy czy te droższe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glampopmaniac
ja odradzam Zelmera - to obecnie chłam ale jadą na opinii którą kiedyś wyrobili ja też po ślubie kupiłam sprzęt AGD tej firmy tj. maszynkę do mielenia z szatkownicą, mikser, robot kuchenny, odkurzacz oraz wagę łazienkową elektroniczną w maszynce po kilku użyciach zepsuł się mechanizm blokujący nasadkę - urządzenie nadal działa ale moim zdaniem to przesada, żeby jakaś awaria wystąpiła po kilku użyciach :O w mikserze spaliło (stopiło) się boczne wejście na rozdrabniacz i kubek miksujący (przy sporadycznym korzystaniu) więc teraz działają tylko tradycyjne ubijaczki :O waga popsuła się po kilku użyciach :O zareklamowana - zwrot kasy - teraz mam wagę z Biedronki (no name) i działa bez zarzutu robot kuchenny i odkurzacz na razie bez usterek :O dodam, że wszystkie urządzenia miały usterki po okresie gwarancji ale po okresie nie dłuższym niż 3 lata, przy sporadycznym użytkowaniu :O moim zdaniem to przesada WNIOSEK: kiedyś ZELMER to była Marka przez duże M a dziś to chiński chłam :O ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuhhhgggfff
zelmera, dziala kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.mr
zelmer rdzewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikaww
ja mięso mielę w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie mam maszynki do mięsa, prawdę mówiąc nie wiem czemu - jakoś tak automatycznie pominęłam ją przy zakupie pozostałych przyrządów kuchennych. Teraz chciałabym kupić, bo jak wiadomo maszynki do mięsa są przydatne, czy to do mielenia mięsa, czy do mielenia sera na sernik, czy na farsz do pierogów. Jak na razie zastanawiam się nad tym na co mam zwrócić uwagę przy zakupie tego urządzenia, chciałabym kupić sprzęt, który będzie działał przez kilka lat. Na pewno w tym pomaga mi ten artykuł - http://www.maxkuchnie.pl/artykuly/jak-wybrac-maszynke-do-miesa-732.html dowiedziałam się z niego jakie wyposażenie i funkcje są ważne w takiej maszynce. Ostateczny wybór podejmę pewnie na dniach, bo chcę ją kupić jeszcze w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Święta a ja potrzebuje troszkę mielonego.. Ktoś coś? Na domowe użytkowanie od święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garrik44
Jeśli chodzi o mielenie mięsa to warto korzystać z dobrych urządzeń konkretnych marek. Ja u siebie w restauracji mam na przykład takie https://krajalnicesklepowe.pl/produkty/wilki-do-miesa wilki do mięsai sprawdzają się świetnie. Polecam ci sprawdzić tą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka maszynka www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezygnuję z otrzymywania powiadomień o nowych wpisach w tym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×