Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Aditka...

Pracownik biurowy w szpitalu

Polecane posty

Gość ...Aditka...

Hej. Jak w temacie - wiecie coś na temat pracy i płacy w szpitalu jako pracownik biurowy (ogólnie rzecz biorąc w administracji - sekretariat etc.). Jakie warunki trzeba spełnić, jakiego wymagają doświadczenia, wykształcenia etc? Czy ktoś z Was pracuje w szpitalu jako pracownik biurowy? Możecie podzielić się doświadczeniami? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowa mamaaa
Praca jak kazda biurowa, z tym ze tu jest się sekretarka medyczna czyli wypisy przyjęcia i inne rzeczy. A gdzie potrzebują do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta___kinte
wlasnie gdzie takie ciekawe stanowisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
Nieważne gdzie, ciotka chce mi załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
Ja szukam na śląsku. Szczerze mówiąc nie wiem, czy są aktualnie jakieś oferty bo pomyślałam, że najpierw uda mi się z kimś o tej pracy porozmawiać (np. na kafe :) ). Nawet nie wiem, czy szpitale się "ogłaszają" czy po prostu trzeba złożyć aplikację w kadrach, a oni odzywają się, jak kogoś szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowa mamaaa
No to jak ci ciotka chce załatwić to niech ci wytłumaczy co miałabyś robić. Chciałabym mieć taką ciotkę co by mi robotę znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
taa, ciotka... Muszę się zarejestrować, bo widzę, że się podszywaczom nudzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
w życiu nikt mi pracy nie "załatwiał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
Ciotka właśnie do mnie dzwoniła i on poniedziałku idę do pracy. Zazdrościcie co? He he, nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze ci ciotka załatwiła. Ja nie widze w załatwianiu pracy przez osoby 3 nic złego. Dla mnie to normalne bo człowiek sam sobie pracy nie znajdzie jak nie ma znajomości, ewentualnie sprzątanie, budowa, produkcja lub inna harówa fizyczna a nie każdy jest do tego stworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam złą wiadomość
1300 - więcej nie dostaniesz. Zależy w którym szpitalu. Ale ja daje Ci przykład ze śląska, a raczej zagłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
Mylisz się, ciotka mówiła, że 2200 na rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam złą wiadomość
Pracuję 15 lat więc wiem jak jest u mnie. 2200 to kierownik nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aditka...
Jezus, Maria, co Wy z tą ciotką? W życiu nikt mi nie załatwiał pracy!!! Pytam poważnie i topik był założony na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 04n756
Dokładnie tak jak napisała poprzedniczka, praca po znajomości w 90% przypadków, nieciekawa atmosfera (zależne od kierownictwa) i marna pensja (1400-1800 na reke). Dla zwykłych ludzi - nie polecam. Można nabrać naprawdę złych nawyków i zepsuć sobie psychikę. Natomiast odpowiadając dla twórcy postu - wymagania zależne są od stanowiska jakie ma się pełnić w administracji. Nie zapominajmy, że administracja to pojęcie ogólne w skład którego wchodzą takie działy jak np.: kadry, płace, księgowość, ewidencje, czasem nawet magazyny itp. Od siebie dodam, że warto mieć doświadczenie i pojęcie o działalności szpitala / NFZ, choć oczywiście nie jest to wymogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×