Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olttttto

Ładnie sie ubrałem, kupilem perfumy a laski na mnie nie lecą !

Polecane posty

Gość olttttto

Wydalem kupe kasy na nowe ciuchy, perfumy i bylem u fryzjerki zrobila mi mlodziezową fryzure i co? Laski na mnie nie lecą, wydalem calą pensje na te pierdoly i dupa, jebac te wasze rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastassssja
Wygląd zewnętrzny to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhjhhj
nastepna kase jaka ci wpadnie wydaj na operacje plastyczną, może to pomoże?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutej
żeby laski na ciebie leciały musiałbyś zapewne zmienić korpus i głowę na którym ją nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na mnie tez nie leca;p Z tego co mi wiadomo to jestem przystojny wysoki, wysportowany:) Jeszcze ojciec ma nowe porsche cayenne i nawet jak nim jezdze to laski nie leca na mnie :) powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Ja też się ładnie ubieram i gówno z tego :( Wygląd to podstawa niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przystojny, przynajmniej tak mowia dziewczyny:) I co z tego? dalej na mnie nie leca:) Samochodem za pol banki jezdze i tez nie leca..W ogole ludzie gadaja i gadaja ze laski na kase leca a ja w zyciu jeszcze takiej nie spotkalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała że wiele kobiet BOI SIĘ przystojniaków bo myślą że tylko zaliczy a potem kop w tyłek dlatego na ciebie nie lecą. Ale przystojniacy i tak mają łatwiej w życiu codziennym. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
ale co to znaczy nie leca? chcesz zeby lazily za toba, na ulicy zaczepialy? to musialbys byc tym prawdziwkiem. jesli zas chodzi.ci o poderwanie dziewczyny to krok byl sluszny i teraz musisz wyjsc na przeciw, zagadac, byc milym usmiechac sie. nie mysl ze kobieta sama do ciebie przyjdzie. ty. musisz to zrobic. pustak jestes i tyle. i prozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
A to ptrzeba bylo tak od razu -.- musisz byc gwiazda , typ pewnym siebie. Musisz uwielbasz flesze i pokazywac jaki jestes wspanialy. Napewno zadziala. Powaznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,
to prawdziwy dramat łączę się z tobą w bólu :D pewnei naczytałeś sie na tym forum rad dostosowałeś wiec teraz składaj reklamację u tych które ci tak radziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
tylko sie nie smiej z mojej masy xD Jestem w trakcie robienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
nigdy bym nie poszla z facetem wyperfumowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpiazlira
Moj znajomy ma to samo. Kupil gucciego aqua di gio, kupe ubran (nawet niezlych) i nic. Ale dlaczego? Nie wiem jak u Ciebie, ale on ma taki wyraz twarzy, ze sie po prostu odechcicewa, to w 50ltaku jest wiecej zycia i energii. To widac w oczach, w sposobie poruszania sie. Po prostu z czlowieka albo emanuje cos pozytywnego albo nie. Moze z Ciebie tez nie emanuje, jak z mojego znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg1j4h1
nie ma gucciego aqua di gio jest Armani aqua di gio, ale to strasznie popularny mdły zapach, dla 15-18 latka raczej :O zresztą moze nawet kilo zlota zalozyc na siebie ale jesli ma gebe pokraki, nie umie rozmawiac usmiechnąc sie to nigdy nikogo nie pozna, fajny facet nawet w starych portkach jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpiazlira
Dodam jeszcze, ze moj znajomy ma 184cm wzrostu i cwiczy na silowni, wiec z jego sylwetka jest wszystko ok, nie jest przypakowany ponad norme. Ma jednak twarz bezplciowa, bez wyrazu. I luki brwiowe skierowane do dolu; dodatkowo ma jakos dziwnie osadzana glowe, na krotkiej szyi i ma taka budowe, ze troszke jakby od spodu brody do szyi takie podgardle mu sie robi. Nie wiem jak to nazwac, moze wiecie o co mi chodzi? (gruby nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpiazlira
O tym, ze nie zawsze dobre ubranie wystarcza. Trzeba miec jakas ciekawa osobowosc itd. Nie kazdy jak widac zdaje sobie z tego sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alandia
Autor tak na poważnie..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×