Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maravliha

W końcu zaszłam w ciążę! :)

Polecane posty

Gość hahhahaha
jak w żołądku to nie jest z Tobą za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
a wiesz już z kim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszzzz jak jest
Ha ha,w żołądku :D A może w wątrobie? Albo w trzustce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbjchbjuhd
gatki widać egoistyczne zapędy by dowartościować się sprowadzając na świat kolejne nieszczęśliwe istoty wygrało szkoda, że moja matka też byla egoistka, mogłam sie nie meczyć żyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chodziło mi o brzuszek a nie żołądek :P z roztargnienia tak napisałam z mężem moim oczywiście a z kimżeby innym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nbjc - nie mow tak, na pewno jestes po cos na swiecie, zyjesz i jest tego cel, jeszcze bedziesz szczesliwa joqauin dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dębilakqqaa
ale tepa , dzieciaka juz zmajstrowałaś ? jak w żołądku to bedziesz musiała wysrać go dupom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbjchbjuhd
wiesz może jest ale wydaje mi się że w ostatecznym rozrachunku i tak nie warto się rodzić, życie to ciagły strach i utrata , umieraja bliscy, potem my jestesmy coraz bliżej śmierci po co się rodzić? łatwiej jest nie żyć, p prostu nie przyjść na świat to największy dar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nbcj - skąd takie myśli? to co mówisz to prawda, ale zdrowi ludzie nie myślą, o takich rzeczach na codzien, cos Ci dolega? choroba,samotnosc? depresja? nie ma takiej przeszkody i takiej góry na którą nie dałoby sie wejsc, a jak udzwigniesz i pokonasz swoje slabosci zobaczysz jeszcze bedzie cudownie ;) ja kiedys mialam depresje, plakalam bardzo, stracilam prace, dziecko, chlopaka, a dzisiaj mam meza, dzidziusia w drodze, jestem w cieplym pieknym, przyjaznym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś nie tak?!
Jak długo żyje nie słyszałam żeby ciąża była w żołądku? Pewnie duuużo brałas do buzi i stąd takie rozumowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×