Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonka_8

Czy lubicie oglądać seriale ?

Polecane posty

Lubię seriale historyczne- np. Rzym, Dynastia Tudorów, Rodzina Borgiów. Moim absolutnym numerem jeden jest Sześć Stóp Pod Ziemią :-) Obecnie oglądam Rodzinę Soprano i też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwkowa
Mnie odpowiada kolekcja serialowa VOD w N. tam wiem ze mam wszystkie nowe odcinki moich ulubionych seriali i dzieki temu po prostu mogę byc na bieżąco a nawet ciut do przodu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juutrtt
A ja najbardziej lubię oglądać telenowele południowoamerykańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione: Wrogie niebo, Nie z tego świata, Żywe trupy, Pamiętniki wampirów (to już trochę mniej) :P . I mam zamiar zacząć oglądać Synowie anarchii i Gra o tron, może jeszcze Grimm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
a moje ulubione to : castle, gra o tron, mentalista, dynastia tudorów, jak poznałem waszą matkę, kości a z polskich jedynie lekarze. i poluję jeszcze na hollow crown ale nie mogę nigdzie znaleźć odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barozzo
Oj ja tez wiem coś o tej kolekcji serialowej. sama zresztą regularnie z tego korzystam :))) 9zł miesiecznie to nie jest dużo a mozna sobie obejrzec nowe odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
ewwwkowa, także tak oglądam polskie seriale. Nie jestem uzależniona od godziny nadawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwkowska
Lubie i dobrze ze piszecie o tej kolekcji w N bo czasami jestem ciekawa nowych odcinków a nie mam ich gdzie obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam seriale. Mam wręcz wrażenie, że spędzam na oglądaniu ich zbyt wiele czasu. Najbardziej wkręciłam się w House'a, Teorię wielkiego podrywu, Jak poznałem waszą matkę, Plotkarę. Z tych starszych lubię też Przyjaciół i Ally McBeal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsfs
ja lubie tylko kiepskich:D zwlaszcza boczka i ferdka lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafisz dziennie obejrzeć kilka sezonów ulubionego serialu? Z utęsknieniem czekasz na kolejny odcinek i przeżywasz rozterki ulubionych postaci, a twój partner ma do ciebie o to ciągle pretensje? Do programu TV poszukujemy par, które mają taki problem. Pomożemy Wam dojść do porozumienia. Prześlij nr Tel.- oddzwonię. k.wesolowska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×