Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten tam

wasze rzeczy

Polecane posty

Czy Waszych facetów kręcą Wasze rzeczy, w których chodzicie ( np. majtki, staniki, rajstopy, szpilki). Czy lubią je np. wąchać, zakładać na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja była była wyjątkowo liberalna pod tym względem. Nie tylko wiedziała o tym, że to robię, ale nawet jak mieliśmy się parę dni nie widzieć, to dawała mi coś swojego, żebym przy tym dochodził. Super sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem daje mojemu psu stara skarpete albo ciapka żeby się pobawił. Facet jakoś ciapkiem zachwycony nie był... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie coś dziwnego, w tym, że facet lubi rzeczy, które miały bezpośredni kontakt z ciałem partnerki? Bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam! Ja znam nawet ludzi, co lubią ciuchy, które miały kontakt z ciałami całkiem obcych osób. W second-hand'ach to normalnie amoku dostają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest chore? To, że lubię mieć kontakt z jej bielizną w której chodziła? A to, że lubię mieć kontakt z jej małą też jest chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Ktoś się nie przelogował. :classic_cool: Jest zasadnicza różnica pomiędzy ciałem kobiety, a jej ubraniami. Ciało to norma, ciuchy to fetysz. Dla mnie chory. Takie jest moje zdanie, mam do niego prawo. Dziękuję. Żegnam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa co za jezyk
nei a co to ciapki? to laczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa co za jezyk
no laczki to laczki taki regionalizm a ciapki? to też kapcie? łapcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fety żysta
oooo tak zakładam na pałkę skarpetę mojej żony i walę sobie konia w niej drugą wtykam w odbyt i wącham nasze pomieszane zapachy. Skarpety w kolorze beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×